Jump to content
snezana mandusic

Bespravna izgradnja terasa i rušenje nosećih zidova

Preporučene objave

Poštovani                                                                                                                                                                                                                                                                U kući nas je tri stanara ! Ja sam u prizemlju , susjeda na prvom katu , susjed na drugom . Susjed je bespravno nadogradio potkrovlje , kuhinju i šest terasa , susjeda je u isto vrijeme renovirala stan porušila sve pregradne zidove i jedan cijeli nosivi zid drugim riječima okrenula je cijeli stan naglavačke ! Također je od prozora napravila balkonska vrata na terasu koju joj je susjed napravio ! Radovi su izvedeni 2012.godine .Od tada meni pucaju stropovi u svim prostorijama ! Susjeda je zatim 2016 zatvorila lođu i nadogradila novu terasu također bespravno desetak centimetara od mog prozora kupatila ! Prijavila sam više puta građevinskoj inspekciji , naime 2012 dva puta 2016 i dva puta 2017 no nitko se nije odazvao ! Zatim sam osobno išla građevinskom inspektoru  napomenula sam mu da znam da su on i susjeda kućni prijatelji na što mi je on odgovorio da je to istina i  da on neće doći već će poslati nekog drugog , no do dan danas nitko se nije pojavio niti me kontaktirao !                                                                                                                                                                                                              Ako imate kakav savjet ili pitanja slobodno komentirajte . Hvala

Uređeno od snezana mandusic

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad