Jump to content

Logo2.jpg.df467c50602ed1173e41130f1129f825.jpg   XXXI. REDOVNO SAVJETOVANJE " AKTUALNOSTI KAZNENOG PRAVA U SVJETLU ODLUKA USTAVNOG SUDA REPUBLIKE HRVATSKE"

Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu od 6. do 8. prosinca 2018. održava svoje 31. redovno savjetovanje pod nazivom "Aktualnosti kaznenog prava u svjetlu odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske". Savjetovanje će se ove godine održati u Remisens Premium Hotelu Kvarner.

Program savjetovanja, prijavnicu, kontakte, kao i druge detalje vezane uz Savjetovanje, možete preuzeti u dokumentu: Program - Opatija 2018.

anonymuus

pao drugi put

Preporučene objave

bok pao sam nekiu dan s 4.5 grama sve u jednoj vrecici. e sad problem je sto je ovo drugi put u 6 mjeseci a prvi put sam dobio 1200 za gram. znaci zanima me kolka bi mi eventualno bila kazna??? pomooooc

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Može biti ista, ali i manja i viša, ovisno o tome tko ti sudi. Vjerojatnije je da će biti viša, ali ne ovaj raniji novčani iznos puta količina u gramima, nego npr. u zoni 2000-3000 kuna.

Podijeli ovu objavu

Hvala na odg...jos me samo zanima sto se tice olakotnih okolnosti jel dolazi u obzir to sto smo prije 3 tjedna imali smrtni slucaj u obitelji i ostali na jednoj mirovini....msm ako dobijem 3000 to je bit dosta zeznuto

Podijeli ovu objavu

ako to priznaju mogu priznat i plaćanje računa i vraćanje kredita.imaš slabo imovno stanje i na to dobiješ popust a pošto ti nije prvi put dobiješ više jer prva kazna nije djelovala.svaki sudac ima svoje mišljenje taman da se radi o istom prekršaju a kako će sve na kraju ispast nitko ne može točno odgovorit.

Podijeli ovu objavu

objavljeno (uređeno)

Ja sam mislioposto sam student pa da je to olakotna okolnost pa bar da se smanji za tih 500 kn sto bi mi dobro doslo, al dobro vidit cemo sta ce bit nadam se samo da nece preko 3000-3500 hvala svima na odg ☺

Uređeno od anonymuus

Podijeli ovu objavu

Obavezno ćeš napomenuti da si student i da cijela obitelj živi od te mirovine, tako da bi novčana kazna dovela u pitanju egzistenciju tvoje obitelji. 

Podijeli ovu objavu

prije 8 sati , anonymuus je napisao:

E ljudi jos me jedna stvar zanima planiro sam ic radit na sezonu e sad zanima me jel se moze kako taj sud prebacit di ja budem na sezoni?????

Teoretski, mogao bi tražiti da te zamolbeno sasluša sud gdje si na sezoni, ali...

prije 6 sati , sivko je napisao:

Nećeš ni primit poziv kad te neće bit doma.

... i ovo je problem.

Podijeli ovu objavu

Poziv će biti i na oglasnoj ploči ako ga ne nitko ne primi. Stoga, ako odeš na sezonski rad, prati oglasnu ploču da te pozovu, te kad preuzmeš poziv, pošalji pisanu obranu. Kako ti je rečeno, možda ni ne dođeš na red prije jeseni.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad