Jump to content

Logo2.jpg.df467c50602ed1173e41130f1129f825.jpg   XXXI. REDOVNO SAVJETOVANJE " AKTUALNOSTI KAZNENOG PRAVA U SVJETLU ODLUKA USTAVNOG SUDA REPUBLIKE HRVATSKE"

Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu od 6. do 8. prosinca 2018. održava svoje 31. redovno savjetovanje pod nazivom "Aktualnosti kaznenog prava u svjetlu odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske". Savjetovanje će se ove godine održati u Remisens Premium Hotelu Kvarner.

Program savjetovanja, prijavnicu, kontakte, kao i druge detalje vezane uz Savjetovanje, možete preuzeti u dokumentu: Program - Opatija 2018.

Bety Bety

Rok za povrat novca od autoskole

Preporučene objave

Pozz ,

Molim sve koji znaju ili su iskusili na vlastitoj kozi da mi kazu da li postoji rok za povrat novca iz autoskole?

Imamo problem s autoskolom kod povrata novca... Znam da placamo ispisnicu  i tecaj iz propisa (663,75 s Pdv) ali gospoda je rekla da moramo jos platiti 25℅  PDV da je ona to vec platila...  i da cemo cekati 6 mjeseci.Placeno je u gotovini.

Kako je moguce da mi hoce naplatiti uslugu koju necu kod njih do kraja izvrsiti?

Sto poduzeti?

U ugovoru pise da treba podmiriti troskove ispisnine od 300,00 kn (ukljucen PDV) a ostala financij.potrazivanja koja su veza uz osposobljavanje autoskola ce obracunati po vazecem cjeniku koji je u autoskoli...

Saznala sam (ne od njih) i da su u blokadi ...

Raspitala sam se u Hak u i drugim autoskolama i svi mi rekli da u roku 8 dana treba biti vracen novac..

Kada sam joj to rekla ona mi odgovorila da to ne pise nigdje u zakonu ...onda ne pise ni da je 6 mj.

Molim za savjet sto napraviti i kome se obratiti..

Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad