Jump to content
Sanelka

Prijava i odjava u Republici Hrvatskoj

Preporučene objave

Pozdrav   ne znam dali neko zna na odgovor     2016  sam se privremeno  odjavila Iz Hrvatske  medutim  polagala sam vozacki  i ne mogu  da ju dobiem jer nisam prijavljena da boravim 183 dana e sada mene zanima ako se ponovo prijavim gubim li prava u inozmstvu   posto sam dobila tu stalan boravak   

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Okk  a ne gubim ovdje prava u Austriji  prije pola godine stan sam.kupila   i ne moram se odavde odjavit    mislim  to sto su oni uradili je bezvezee  mi smo Rvatdki drzavljanii  boze sacuvajj 

Podijeli ovu objavu

Hvala  ti na odgovoruu  muci mene sta da ja kazem njima u policiji zasto se odjednom prijavljivam   i kad prijavim se ne moram da boravim 6 mj u hrvatskoj jelda   jer to bi bilo nemoguce  jer mi sin na jesen krece u kindergarten   ovaj vrticc

Podijeli ovu objavu

Ti ionako imaš tu prebivalište samo si privremeno odjavljena.Ne znaš hoće li ti poslodavac produžit ugovor pa si se vratila.Čim riješiš vozačku ponovo privremena odjava.

Podijeli ovu objavu

Okk   hvala  jos jednomm   ovdje sam i stan kupila al u hrvatskoj to ne mogu da znaju     to cu uraditt       al  svedno  to je bas glupo  sto su nas naterali da se privremeno odjavimoo    sta mozemoo  

Veliki  pozdrav

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

• Similar Content

• objavio DFurka
      Prije nepunih godinu dana, zena je vozila i u uskoj ulicici na Tresnjevci zakacila je svojim retrovizorom (fiat punto) drugi retrovizor parkiranog automobila. Ona to nije niti primjetila u voznji, no kad je dosla kuci, primjetila je da je retrovizor djelomicno sklopljen. Nije obracala previse paznje jer ih i sama cesto sklapa, no nakon nepunih mjesec dana joj je dosao poziv da se javi u PU Lucko. Naravno, sva se prepala no nije znala radi cega bi moglo to biti. Uredno se odazvala i kad je dosla tamo, rekli su da je prijavljena radi, pazite sad - "bijega s mjesta nesrece". Tek je retrogradno uspjela povezati taj dan i kako je tamo prolazila tog dana.
      U policiji su rekli da je napuklo ogledalo na retrovizoru drugog auta. Doslovno nikakve druge stete nije bilo.
      Sada je dosla presuda u kojoj stoji kazna od 3.300 kn i 6 mjeseci bez vozacke.
      Za one koji zele uzeti u obzir kakav retrovizor ima fiat punto, neka pogleda vise ovdje. Retrovizor se doslovno moze sklopiti jednim prstom (Slika retrovizora https://goo.gl/asG7Gz) tako da postoji i sumnja u to da je steta napravljena cak i u slucaju dodira retrovizorima. Radi se o uskoj ulicici u kojoj ni pod razno nije moguce voziti brzo tako da je i parametar vece/velike brzine ovdje iskljuciv.
      Zanima me kako i gdje se moze zaliti na ovakvu potpuno besmislenu presudu. Dok se ljudi okolo voze s dozvolama za ubijanje ljudi i prolaze bez kazni, zanima me kako se i gdje boriti u ovom slucaju?

Hvala i pozdrav svima!
  • Online korisnici