Jump to content

zaštićeni račun


Hmelj

Preporučene objave

Molim pomoć.Imam otvoren zaštićen račun u jednoj banci a tekući u drugoj.Danas kad sam podizala novac sa zaštićenog računa su mi rekli u banci da trebam zatvoriti zaštićeni račun kod njih i otvoriti novi zaštićeni u drugoj banci u kojoj je tekući račun.U toj istoj banci ja sam imala i tekući račun ali su mi ga oni zatvorili davno ,bez da su me pitali ili obavijestili.Neznam zašto bi otvarala novi zaštićeni račun jer i poslodavac već godinama mi na taj račun isplaćuje novac.Što da radim?Da li mi banka bez mog pristanka može zatvoriti tekući račun?Gdje bi mi onda poslodavac uplaćivao novac?Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
, Hmelj je napisao:

Molim pomoć.Imam otvoren zaštićen račun u jednoj banci a tekući u drugoj.Danas kad sam podizala novac sa zaštićenog računa su mi rekli u banci da trebam zatvoriti zaštićeni račun kod njih i otvoriti novi zaštićeni u drugoj banci u kojoj je tekući račun.U toj istoj banci ja sam imala i tekući račun ali su mi ga oni zatvorili davno ,bez da su me pitali ili obavijestili.Neznam zašto bi otvarala novi zaštićeni račun jer i poslodavac već godinama mi na taj račun isplaćuje novac.Što da radim?Da li mi banka bez mog pristanka može zatvoriti tekući račun?Gdje bi mi onda poslodavac uplaćivao novac?Pozdrav!

Poštovani. Molim može mi neko reć  koliko treba vremena da se prebace pare na zaštićeni račun? Naime ja sam otvorila zašt.rač.19.06.2018.a blokiran mi je isti 14.06.2018.Danas mi sila mirovina na blokirani a na zaštićeni ništa! Molim odgovor! Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 4 minuta, Mara123456789 je napisao:

Danas mi sila mirovina na blokirani a na zaštićeni ništa!

Sredstva za mirovinu su osigurana, tako da nema razloga da ne dobijete svoje novce i na zaštićeni račun. Vjerujem da se radi o jako kratkom vremenskom roku dok Vam uplata bude vidljivosti na zaštićenom računu. Svakako nekakve znatnije vremenske razlike u isplati po ta dva računa, ne bi trebalo biti. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 4 minuta, Borbena7 je napisao:

Sredstva za mirovinu su osigurana, tako da nema razloga da ne dobijete svoje novce i na zaštićeni račun. Vjerujem da se radi o jako kratkom vremenskom roku dok Vam uplata bude vidljivosti na zaštićenom računu. Svakako nekakve znatnije vremenske razlike u isplati po ta dva računa, ne bi trebalo biti. 

O.k.hvala Borbena7. A valjda će uplatit zaštićeni dio za 2-3.dana.vidiću pa vam javim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 2 minuta, Mara123456789 je napisao:

Jesu.uplatili su cilu mirovinu na blokirani rač.i bio sam u fini i uputila je zahtjev na mirovinsko da mi prebace sredstva na zaštićeni rač.i rekla da će bit riješeno..

Eto, zato je i nastala ta vremenska razlika u isplati. Njihova pogreška. Ali svakako ne bi trebali dugo čekati (mada je i ovo predugo, jer su nezakonito, pa makar i kratkoročno prisvojili novčana sredstva koja pripadaju Vama). Svakako, kako se kaže ˝strpljen - spašen˝.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 4 minuta, Borbena7 je napisao:

Eto, zato je i nastala ta vremenska razlika u isplati. Njihova pogreška. Ali svakako ne bi trebali dugo čekati (mada je i ovo predugo, jer su nezakonito, pa makar i kratkoročno prisvojili novčana sredstva koja pripadaju Vama). Svakako, kako se kaže ˝strpljen - spašen˝.

Ma znam da triba bit strpljen ali danas mi rok da platim tel.i tv.a ovi sve uplatili na blok.rač.a što očekivati od bake države gdje samo sirotinju gaze.!?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , Mara123456789 je napisao:

Poštovani forumaši. Ima 22.dana da sam napravio zaštićeni račun i danas mi ništa nisu uplatili na is

Poštovani. Evo rješena zavrzlama oko mog zaštićenog računa. Jutros Iša u finu i rekao onoj teti na šalteru da mi to riješi u toku dana i da mi se prebace sredstva na zaštićeni račun jer ću svaki dan dolaziti! Nije prošlo ni sat vremena i uplatili! Treba bit uporan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 12 minuta, Mara123456789 je napisao:

Jutros Iša u finu i rekao onoj teti na šalteru da mi to riješi u toku dana i da mi se prebace sredstva na zaštićeni račun jer ću svaki dan dolaziti! Nije prošlo ni sat vremena i uplatili! Treba bit uporan.

Ako ste u pravu, tada uz biti uporan, poželjno je biti i malo bezobrazan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija