Jump to content

Logo2.jpg.df467c50602ed1173e41130f1129f825.jpg   XXXI. REDOVNO SAVJETOVANJE " AKTUALNOSTI KAZNENOG PRAVA U SVJETLU ODLUKA USTAVNOG SUDA REPUBLIKE HRVATSKE"

Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu od 6. do 8. prosinca 2018. održava svoje 31. redovno savjetovanje pod nazivom "Aktualnosti kaznenog prava u svjetlu odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske". Savjetovanje će se ove godine održati u Remisens Premium Hotelu Kvarner.

Program savjetovanja, prijavnicu, kontakte, kao i druge detalje vezane uz Savjetovanje, možete preuzeti u dokumentu: Program - Opatija 2018.

Sign in to follow this  
n.stevanovic

odjava prebivalista u RH

Preporučene objave

Postovanje,

ovako zanima me dali je moguce u konzulatu RH u Sarajevu moguce napraviti odjavu prebivalista sa adrese u Novom Zagrebu? koja dokumentacija treba i koliko se ceka,koliko se naplacuje? Dali je potrebna putovnica? 

U planu je promjena dokumenata, a odjavljujem se da ne moram proci pola Hrvatske da bi ih promjenila.

Svaka informacija vezano za odjavu u konzulatima je dobrodosla.

Hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this  

• Similar Content

• objavio Kišna
      Postovanje! Unaprijed se ispričavam zbog otvaranje nove teme, no kako nisam pronašla adekvatne odgovore za moju situaciju, a dodatno zbunjena različitim mišljenjima i promjenama, voljela bih znati odgovor na sljedeća pitanja:
      Da li mogu svog mladića koji je državljanin BiH prijaviti na svoju adresu stanovanja samo preko svoje osobne, koja je jednaka adresi mog oca koji je ujedno i vlasnik kuće? Naime, mladicu je odobrena dozvola za rad, potrebna je još suglasnost, no otac mi ima 80 godina, i nije za potezanja po postajama i uredima, a za terenski rad javnog bilježnika treba čekati i vise dana. Nadodajem da je mladić prijavljen na kratkotrajni boravak turistički na tu istu adresu dok se čekalo na rijesenje pitanja radne dozvole. Hvala puno, srdačan pozdrav..
    • objavio flamm
      Kupio sam stan u drugom gradu u istoj županiji u kojoj imam prebivalište i boravište, u stanu bi boravio povremeno. Zanima me što i gdje trebam prijaviti, a da mi prebivalište ostane na staroj adresi, i kako to funkcionira ako je uopće moguće?
      Unaprijed hvala na čitanju i odgovorima!
    • objavio dalmat25
      Pozdrav svima!
      Moja majka je nakon smrti njenog oca,mog djeda dobila nakon ostavinske raspave 1/4 stana u kojem ja živim i kojeg namjeravam otkupiti od ostala 3 suvlasnika. Na adresu tog stana gdje živim mislim prijaviti boravište ili prebivalište za što trebam imati potpise svih suvlasnika(nemoguća misija) ili biti jedan od suvlasnika. Odlučio sam se za ovu drugu varijantu uz suglasnost majke koja ce mi darovati ili prodati svoj dio stana u svrhu prijave mog prebivališta. Nakon ostavinske rasprave nitko od postojećih suvlasnika se nije uknjižio na tu nekretninu.
      -Da li je moguće prijaviti prebivalište na osnovu nekog manjeg majčinog dijela (manje od 1/4 stana darovnica) tako da i ja postanem jedan od suvlasnika uz majku?
      -Da li se potrebno uknjižiti na neki minimalni dio nekretnine,koliki? da bih mogao prijaviti prebivalište ili je dovoljan samo nekakav papir ovjereni da mi je majka darovala/prodala svoj dio?
      Unaprijed zahvaljujem!
  • Online korisnici