Jump to content

zašto pravosudni?


anonimno

Preporučene objave

Zanima me vaše razmišljanje koliko je bitno položiti pravosudni? Da li je bolje i volontirati da bi se čim prije stekli uvjeti za polaganje ili mislite da je bolje naći dobro plaćeni posao u privredi pa pravosudni (možda) polagati za 4 godine?

Ne mislim sad s novčane strane, jasno da je bolje raditi za novce nego volontirati, nego s profesionalne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hm, ovisi. ima ljudi kojima to puno znači ili ih čeka dobar posao pa volontiraju. ja sam evo dugo studirao i sad imam dobro plaćen posao ali moram čekati 4 godine za pravosudni, koji mi plus toga u ovom trenutku ništa ne znači. ali evo vrijeme ide, počinjem učiti...i nije ispalo da je tih 4 godine bilo bog zna kako dugo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja imam više prijatelja koji su primljeni na sudu ili volontirali pa položili pravosudni. Oni su sjedili slušali rasprave, dali su im i slobodne dane zaučenje. Sve u svemu kad si na sudu imaš vremena i sve se zapravo bazira na tome da to položiš dok ovi što rade gdjegod imaju više prakse, a vjerujem i spososbnosti jer su ih "bacili u vatru" i bili su prisiljeni sami raditi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija