Jump to content

Punomoć za kupoprodajni ugovor


bronso

Preporučene objave

E pa onda je dug put da dodete do auta, odjava u Njemackoj, iznos, unos, registracija u Hrvatskoj, pretpostavljam ista procedura kao da idete u Njemacku po auto, a to je sigurno na vise mjesta na internetu objasnjeno. Cak mozda i kompliciranije ako auto treba "prijaviti" na granici, jer trebate nekog stranca da auto odveze do granice buduci da Vi ne smijete.

uređeno: od miroslav6
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , bronso je napisao:

Pozdrav,

Zanima me kako da prebacim vozilo na sebe? Vlasnik je stranac izvan Hrvatske. Auto se nalazi u Hrvatskoj.

Dali da se njemu pošalje ugovor i da ga on ovjeri ili da mi da punomoć pa da ja ovjerim u Hrvatskoj.

Ili ima još koje rješenje?

Lp,

 

 

On bi trebao ovjerit njemački ugovor a pošto je u Kini vjerovatno tamo u nkemačkom veleposlanstvu.vidi da našom carinom da li na prometnoj treba bit ovjera da je vozilo u njemačkoj odjavljeno .

prije 16 sati , miroslav6 je napisao:

Cak mozda i kompliciranije ako auto treba "prijaviti" na granici, jer trebate nekog stranca da auto odveze do granice buduci da Vi ne smijete.

Nema se kome prijavit jer carine više nema na granici prema EU.Prijavljuje se unutarnjoj carinarnici.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 34 minuta, sivko je napisao:

vidi da našom carinom da li na prometnoj treba bit ovjera da je vozilo u njemačkoj odjavljeno .

Nema se kome prijavit jer carine više nema na granici prema EU.Prijavljuje se unutarnjoj carinarnici.

Zbog ove dvije stvari nisam bio siguran da li treba na granici javiti ili moze i unutarnjoj.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija