Jump to content

Logo2.jpg.df467c50602ed1173e41130f1129f825.jpg   XXXI. REDOVNO SAVJETOVANJE " AKTUALNOSTI KAZNENOG PRAVA U SVJETLU ODLUKA USTAVNOG SUDA REPUBLIKE HRVATSKE"

Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu od 6. do 8. prosinca 2018. održava svoje 31. redovno savjetovanje pod nazivom "Aktualnosti kaznenog prava u svjetlu odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske". Savjetovanje će se ove godine održati u Remisens Premium Hotelu Kvarner.

Program savjetovanja, prijavnicu, kontakte, kao i druge detalje vezane uz Savjetovanje, možete preuzeti u dokumentu: Program - Opatija 2018.

bronso

Punomoć za kupoprodajni ugovor

Preporučene objave

Pozdrav,

Zanima me kako da prebacim vozilo na sebe? Vlasnik je stranac izvan Hrvatske. Auto se nalazi u Hrvatskoj.

Dali da se njemu pošalje ugovor i da ga on ovjeri ili da mi da punomoć pa da ja ovjerim u Hrvatskoj.

Ili ima još koje rješenje?

Lp,

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

E pa onda je dug put da dodete do auta, odjava u Njemackoj, iznos, unos, registracija u Hrvatskoj, pretpostavljam ista procedura kao da idete u Njemacku po auto, a to je sigurno na vise mjesta na internetu objasnjeno. Cak mozda i kompliciranije ako auto treba "prijaviti" na granici, jer trebate nekog stranca da auto odveze do granice buduci da Vi ne smijete.

Uređeno od miroslav6

Podijeli ovu objavu

prije 17 sati , bronso je napisao:

Pozdrav,

Zanima me kako da prebacim vozilo na sebe? Vlasnik je stranac izvan Hrvatske. Auto se nalazi u Hrvatskoj.

Dali da se njemu pošalje ugovor i da ga on ovjeri ili da mi da punomoć pa da ja ovjerim u Hrvatskoj.

Ili ima još koje rješenje?

Lp,

On bi trebao ovjerit njemački ugovor a pošto je u Kini vjerovatno tamo u nkemačkom veleposlanstvu.vidi da našom carinom da li na prometnoj treba bit ovjera da je vozilo u njemačkoj odjavljeno .

prije 16 sati , miroslav6 je napisao:

Cak mozda i kompliciranije ako auto treba "prijaviti" na granici, jer trebate nekog stranca da auto odveze do granice buduci da Vi ne smijete.

Nema se kome prijavit jer carine više nema na granici prema EU.Prijavljuje se unutarnjoj carinarnici.

Podijeli ovu objavu

Prije 34 minuta, sivko je napisao:

vidi da našom carinom da li na prometnoj treba bit ovjera da je vozilo u njemačkoj odjavljeno .

Nema se kome prijavit jer carine više nema na granici prema EU.Prijavljuje se unutarnjoj carinarnici.

Zbog ove dvije stvari nisam bio siguran da li treba na granici javiti ili moze i unutarnjoj.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad