Jump to content
brkone

brzi zajam ovrha

Preporučene objave

Tek sam sutra u mogucnosti otplatiti kredit od 1300 kn..a to je peti dan od dospijeca 07.06

kolike su sanse da moja uplata oko 15:00 me spasi ovrhe..da li se taj zadnji dan racuna kao potencijalno dospijeca racuna ?

hvala lijepa na odg.

veliki retard

brko

U slučaju da iznos računa za zajam ne bude plaćen pravovremeno, u roku i cjelosti, nakon 5 (pet) dana od dana dospijeća navedenog računa, sukladno Ovršnom zakonu, pokrenuti ćemo postupak ovrhe.
D
Dostavljamo na uvid PRIJEDLOG ZA OVRHU, koji ćemo aktivirati dana 12.06.2018 spacer50.gif
spacer50.gif
spacer50.gif
spacer50.gif
spacer50.gif Kako će se podnošenjem Prijedloga za ovrhu i Rješenjem o ovrsi, a sukladno Ovršnom zakonu, Vaš dug uvećati /troškovi zateznih kamata, troškovi javnog bilježnika 175,00 kn, troškovi odvjetnika 312,50 kn - 625,00 kn, troškovi prisilne naplate FINE-e 190,00 kn/ dajemo zadnju mogućnost /čl.14.2. Općih uvjeta/ da do dana 12.06.2018 uplatite iznos dugovanja i tako izbjegnete prisilnu naplatu /ovrha/ i navedene dodatne troškove.

Uređeno od brkone

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
prije 1 sat, brkone je napisao:

Tek sam sutra u mogucnosti otplatiti kredit od 1300 kn..a to je peti dan od dospijeca 07.06

kolike su sanse da moja uplata oko 15:00 me spasi ovrhe..da li se taj zadnji dan racuna kao potencijalno dospijeca racuna ?

Kako Vam je drot13 i rekao, samo Vi to platite i čuvajte potvrdu o uplati. 

Ako je dospijeće bilo 7.6.2018., a oni Vas pozivaju na rok od 5. dana računajući od dana dospijeća, onda je zadnji dan za uplatu 12.6.2018. do ponoći. Kako god, i da sutra bude doneseno to rješenje o ovrsi, ako platite sutra imate na isti dan izdanu potvrdu o plaćanju duga, tako da uvijek imate mogućnosti prigovora u kojem možete istaknuti da je dug pravovremeno podmiren i da za preuranjenu ovrhu i nastale troškove niste odgovorni odnosno da ih snosi ovrhovoditelj, te da tražite obustavu postupka.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad