Jump to content

TESKA OZLJEDA NA RADU!


Snakes

Preporučene objave

Molio bi za savjete i misljenje strucnih ljudi ili onih koji su imali slicna iskustva.

Dana 17.09.2017. prezivio sam pad sa visine od 12metara,naravno u toku radnog vremena i to zbog neobezbijedjenog radnog mjesta od strane poslodavca sto potvrdjuje i zapisnik inspekcije rada koja je izasla na lice mjesta(nisu postojale ograde na ivicama objekta,zastitne mreze na otvorima,niti sajle za vezanje radnika)

 

Pri padu sam zadobio teske traumatoloske povrede...lom lijeve ruke na tri mjesta,desne na dva mjesta,izgubljen zglob lijeve ruke totalno,desne djelomicno,frakturu karlice na pet mjesta,potres mozga i sest lomova na glavi(kosti lica) otvoreni lomovi i veci broj posjekotina u predjelu nogu.

Uradjene isti dan dvije operacije na rukama(vanjski fixatori),totalno nepokretan bio 7mjeseci bez mogucnosti koristenja toaleta(prikljucen kateter).Prosli mjesec uradjena jos jedna operacija lijeve ruke(neuspjesno,jer zglob je smrskan)...

 

Sa poslodavcem sam imao ugovor na neodredjeno i imao sam kolektivnu policu osiguranja(placana iz licnog dohotka radnika)

 

Trenutno cekam izlazak na invalidsku komisiju.

 

KOJA SU MOJA PRAVA U VIDU ODSTETE(osiguravajuca kuca,poslodavac) s obzirom da je polica placana i odbijana radnicima,tj.meni s plate?

 

 

HVALA LIJEPO.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija