Jump to content

Prevara i krivotvorenje mog potpisa


MarkoKarlovac

Preporučene objave

Ovako.

 

Imao sam svoj automobil, odlučio sam za zamjeniti za drugi. Automobil je bio na mene 1/1.

 

Došao je dečko iz Zagreba u Karlovac sa drugim Automobilom da zamjenimo vozila ključ za ključ.

 

Ali, kada je došao po njegovom vozilu se vidjelo da nije djelomično ispravno.

 

Njegov automobil nije bio prepisan na njega, nego mi je dao otvoren ugovor (nepopunjen) sa IMENOM, PREZIMENOM i OIB-om vlasnika iz prometne (bivšim vlasnikom)

 

Dogovor je bio da ćemo sklopit ugovor sa MENE na NJEGA kad utvrdim kaj je sa njegovim vozilom jer je rekao od prilike kaj bi mu moglo bit.

 

Auto sam uzeo prekjučer , crknuo je jučer. I tako stoji. 

 

Ne želi doć nazad u Karlovac da vrati moje vozilo. Lagao je da je to "nešto" otišli na autu ali je na kraju cijeli motor pokvaren. Znači prevara. Imam svjedoke kaj se tiče dogovora, da će se napravit ugovor nakon par dana.

 

Bio sam u osiguranju i rečeno mi je da auto više nije na mom imenu, dakle da nemam osigurano vozilo na svoje ime.

Prepisao je vozilo na SEBE ili NEKOGA drugoga bez ugovora za MENE na NJEGA, znači krivotvorio moj potpis na novom ugovoru. 

 

Savjeti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija