Jump to content
Sign in to follow this  
malicovjek

prijedlog kostura cjelovite mirovinske reforme koja slijedi u 2019.god.

Preporučene objave

googlam satima i ne mogu pronać, a znam da sam to nekada davno vidio, statističku raspodjelu starosti hrvatskih branitelja a naročito dragovoljaca DR. Mislim da se to moglo izvući iz onog prvog, ilegalnog registra

Znam da je pamćenje varljiva zvjerka, al kladio bih se da su u ratu najbrojnija bila godišta 1963. i 1964. Barem u mojoj postrojbi.

Ako netko zna pouzdano ili ima link na podatke, molim lijepo

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

.. meni je to kao neki deja vu sto se tice 2.stupa, .. jos 2012.god. koliko se sjecam, SDP vlada je pol.sluzbenike istjerala iz 2.stupa i trazila da se to potpise, u protivnom nece moci ici u mirovine po posebnim uvjetima (na koje su imali pravo-pol.sluzbenici i djelatne voj.osobe) prema procjenama sluzbenici su izgubili od 90.000-120.000kn po osobi, ovisno u bruto uplatama .. znaci, prvo silom bez pitanja u 2.stup negdje 2002.god. a onda van 2012.god. prijetnjom - a para nigdje .. eh

Uređeno od fango

Podijeli ovu objavu

, fango je napisao:

.. meni je to kao neki deja vu sto se tice 2.stupa, .. jos 2012.god. koliko se sjecam, SDP vlada je pol.sluzbenike istjerala iz 2.stupa i trazila da se to potpise, u protivnom nece moci ici u mirovine po posebnim uvjetima (na koje su imali pravo-pol.sluzbenici i djelatne voj.osobe) prema procjenama sluzbenici su izgubili od 90.000-120.000kn po osobi, ovisno u bruto uplatama .. znaci, prvo silom bez pitanja u 2.stup negdje 2002.god. a onda van 2012.god. prijetnjom - a para nigdje .. eh

Upravo tako fango - para nigdje :-( e sad pitanje ja sam još u pol. službi i iči ću uskoro u mirovinu bila ona profesionalna ili opća invalidna ili HRVI mene zanima što onda s 2.stupom kojeg su mi prema zakonu o umirovljenju DVO i POL.službenika ukinuli a ja ću iči da li po ZOMO ili Zakona o braniteljima ???

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this