Jump to content

Bivša supruga seli s djetetom u inozemstvo


lud luđi najluiđiji

Preporučene objave

Pozdrav veseli forumaši, pravnici i svi oni koji odvajaju svoje slobodno vrijeme da bi pomogli nama u neprilici,

 

situacija je slijedeča, živio sam sa ženom u vanbračnoj zajednici 5 godina, s obzirom da sam imao problema sa zakonom, nakon 6 mjeseci po rođenju djeteta smo se "rastali" pred zakonom tako da ona dobije skrbništvo, nagovorila me na jedan način (nebi iznosio javno sram me), da joj uplačujem novac na račun bankovni, što sam ja radio svakodnevno unazad 4 godine u iznosu od 200 do 2000kn tjedno, no taj sam joj novac uplačivao sa svog kladioničarskog računa koji glasi na moje ime i prezime i do jučer sam to radio, a iznos je premašio 300.000,00kn, sada kada sam joj rekao da više neću plačati, ona mi je zabranila vidjeti dijete i seli u inozemstvo,

 

što mogu poduzeti? čitao sam malo zakone s obzirom da je zadnja uplata bila jučer mogu li je tužiti za taj iznos ili kazneno goniti za prevaru? ili to ide u zastaru?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Bivša supruga seli s djetetom u inozemstvo

Vi ne morate plaćati toliku svotu koliko navodite, samo se držite pravomoćne sudske odluke i redovito uplaćujte iznos koji Vam je u toj odluci propisan, a ako se ona ne bude držala iste, tj. uskraćivala Vam kontakte sa djetetom, prijavite je nadležnom CZSS pa nek oni to rješavaju sa njom, ako i to ne pomogne, možete se obratiti sudu koji je donio odluku radi nepoštivanja iste od strane majke...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija