Jump to content
anonimna stranka

Tražim odvjetnika za radno i obvezno pravo

Preporučene objave

Poštovani,

nisam odvjetnik nego tražim odvjetnika/cu pa molim da mi se zainteresirani za zastupanje jave.

Molim vas da mi kažete spada li moj slučaj u Radno pravo ili neko drugo pravo?

Naime, radila sam za tuženika svaki dan puno radno vrijeme, ali ne na Ugovoru o radu nego na Ugovor sa suradnikom o povremenom obavljanju poslova kao i na Ugovor o djelu (s tuženikovim partnerom). Radila sam, kao i svi drugi, na proviziju. Radi se o MLM poslovanju, odnosno o vrsti mrežnog marketinga.

Tuženikova djelatnost je zastupanje poslova raznih financijskih institucija. Ne bih ovdje davala pojedinosti nego samo kad mi se zainteresirani odvjetnik/ica javi.

Molim da mi se javi osoba koja je specijalizirana za ovu vrstu sporova, odnosno za pravo pod koje spada moj slučaj. Najbolje bi bilo da se radi o odvjetniku/ici koji ima iskustva i volje založiti se za „male ljude“, odnosno za poštene, oštećene radnike u sporovima protiv velikih korporacija, tj. osoba koja se ne boji i ne podilazi mobbingu velikih korporacija i  njihovih odvjetnika, dakle vrhunski odvjetnik. Mjesto je Zagreb, a kontakt na PM. Hvala!

srdačno

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

• Similar Content

• objavio Nida
      Poštovani, 
      Ukoliko tuženik osporava visinu tužbenog zahtjeva (bez ikakvih argumenata) mora li se ići na vještačenje? 
      Hvala 
    • objavio Antonija2304
      Pozdrav, 
      kako nisam pronašla topic na ovu temu pišem novi. Dečko se zaposlio u restoranu u Osijeku kao kuhar 05.02.2018, ugovor je raskinut i prestao je s radom s 11.07.2018. s obzirom da je ugovor raskinut iz razloga što je dečko tražio da mu se isplati plaća za 05. mjesec, dakle rok za isplatu te plaće bio je 15.06. do najkasnije 30.06., isto nisu učinili sukladno zakonu već tek 09.07. Šef mu je čak preko telefona i prijetio da će mu u raskid ugovora napisati da ga je potkradao (što nije točan podatak), te mu je rekao da za plaću ima ali mu ne želi isplatiti jer što ga ima zvati za plaću dobit će ju kad ju dobije i kad on bude smatrao podobnim. Sama saga se nastavila za plaću za 6. mjesec, dakle danas je 17.8. te spomenuta plaća još nije isplaćena, uz to da ima pravo Fini dostaviti listu neisplaćenih plaća, kako se legalnim putem dodatno može osigurati da mu se plaće za 6. i 7. mjesec isplate? 
      Hvala na odgovorima,
      Lp
    • objavio Nida
      Postovani,
      Osvojila sam mobitel na nagradnoj igri. 
      Stigao mi je postom odmah s ovjerenim jamstvenim listom.
      Racun naravno nemam jer ga nisam platila nego osvojila.
      Mobitel odmah nije radio, tj gasio se.
      Na servisu oni tumace da ga oni ne mogu popravit jer nemam racun (kojeg naravno da nemam jer je osvojen na nagradnoj igri) 
      Opet ponavljam ovjereni jamstveni list imam.
      Sto mi je sada za ciniti? 
      Znam da ih mogu prijaviti trznoj inspekciji, gospodarskoj komori i sl. I da se mogu pisanim prigovorom obratiti trgovcu.
      Otici cu do organizatora da mi proba napraviti racun na nula kuna.
      Ali jesu li mi ga oni duzni popravit ako nemam racun, a imam ovjereni jamstveni list?
    • objavio Nida
      Postovani, 
      Dobila sam redovni samoskrivljeni otkaz iz jedne institucije. 
      Tuzila ga i dobila presudu 27.11., rok zalbe im je bio 8 dana dakle zadnji dan 5.12. oni su se zalili 8.12., dakle 3 dana nakon roka. 
      Hoce li im sud to oprostiti i hocemo li se sudakati po visem sudu? ili automatski odbiti?
      Zao mi je sto vas gnjavim, ali 2g smo bili na prvostupanjskom gdje me oni non stop maltretiraju. strase, prijavljuju na policiju, potezu veze i samo bi htjela da je to gotovo.
  • Online korisnici