Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

trov79

Darovanje i prijepis automobila

Preporučene objave

Pozdrav,

vozim automobil koji glasi na moju majku. Plan je da ga prepisemo na mene, ona bi mi ga darovala.

Ako sam dobro shvatio, od ove godine sve to mozemo rijesiti u stanici za tehnicki pregled?

Koja je procedura prijepisa auta, ako je njeno prebivaliste u Lici, pa moramo obaviti prijenos u Gospicu ili Senju, a moje prebivaliste je u Zagrebu i trebao bih dobiti ZG tablice (valjda)? Koji su nam jos dokumenti potrebni osim darovnog ugovora i da li ih mozemo dobiti u stanici za tehnicki pregled, ili ih moramo vaditi u narodnim novimama?

hvala

Vatro

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

zbilja, to je to, tako je jednostavno?

da li kod prebacivanja auta na sebe odmah dobivam nove tablice, ili trebam cekati neko vrijeme, u stilu dan-dva?

hvala na brzom odgvoru!

Podijeli ovu objavu

Pozdrav,

moram se malo vratiti na ovo jer mi mama govori (a javni biljeznik njoj) da se ugovor o darovanju mora ovjeriti kod javnog biljeznika prije odlaska u stanicu za tehnicki pregled. 

DA li je to tako?

Mama i ja stanujemo u razlicitim dijelovima Hrvatske, mislio sam da je dovoljno da ona potpise ugovor, posalje ga meni postom i ja s tim odem u STP.

Podijeli ovu objavu

Odgovorit cu ja, za neke buduce citatelje: zaista nije potrebno ici biljezniku. 

Kako pise u ovoj dretvi, tako je: potpisati ugovor i otici s njima u STP. to je to.

hvala svima!

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

• Online korisnici

No members to show