Jump to content

Odluka o kupnji kuce


Yahoo1990

Preporučene objave

Planiram kupiti jednu kuću, ta kuća mi puno znaci pa evo zbog toga i pisem. Priča ide ovako: kuća je na prodaju, koja 20 posto stoji na građevinskom zemljištu, a ostalih 80 posto na tuđem zemljištu. Spor se vodio oko kuće i na kraju je presuđeno da se kuća mora rušiti, znaci tih 80 posto.kuca je legalizirana sa strane prodavača kuće. gospodin koji je tužio prodavača kuće , ne zeli prodati zemljište ili cijeni po jako visokoj cijeni i ne zeli procjenitelja iako nije od kupnje tog zemljišta uložio ni lipe, znaci kupljeno i pušteno. Ja sada imam pitanje ako bi ta kuća bila kupljena jel on može dobiti spor ako bi tužio mene iako ga nije bilo vise od 20 god. Može li se riješiti stvar sudski ili 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako bi on mene tužio, kao sto je prodavača kuće. A kuca je legalizirana poslije presude. Ako je legalizirana dali onda vrijedi presuda da se mora kuca rušiti? Taj gospodin je odkad je kupio zemljiste u inozemstvu i nije se vraćao nikada. Znaci sudski ako se drugačije neda dogovoriti oko kuće odn. Okućnice 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija