Jump to content

Logo2.jpg.df467c50602ed1173e41130f1129f825.jpg   XXXI. REDOVNO SAVJETOVANJE " AKTUALNOSTI KAZNENOG PRAVA U SVJETLU ODLUKA USTAVNOG SUDA REPUBLIKE HRVATSKE"

Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu od 6. do 8. prosinca 2018. održava svoje 31. redovno savjetovanje pod nazivom "Aktualnosti kaznenog prava u svjetlu odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske". Savjetovanje će se ove godine održati u Remisens Premium Hotelu Kvarner.

Program savjetovanja, prijavnicu, kontakte, kao i druge detalje vezane uz Savjetovanje, možete preuzeti u dokumentu: Program - Opatija 2018.

Ivan86

Ugovor s izvanbračnom partnericom oko kupnje nekretnine

Preporučene objave

Poštovani,

U procesu sam ugovaranja kupnje nekretnine kreditom. Moja partnerica s kojom sam u izvanbračnoj vezi također želi sudjelovati u kupnji stana no i stran i kredit će glasiti na mene (vlasništvo 1/1). Njeno sudjelovanje bismo htjeli urediti ugovorom između nas, koji bi me obavezao da joj po završetku otplate kredita upišem postotak vlasništva proporcionalan sredstvima kojima je ona sudjelovala u ulaganjima u stan (kredit + kupnja namještaja). Također, isti ugovor bi trebao definirati da joj sredstva kojima je sudjelovala vraćam u slučaju prekida naše veze prije otplate kredita.

Postoji li ugovor koji bi nam ovo omogućio?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad