Jump to content

Logo2.jpg.df467c50602ed1173e41130f1129f825.jpg   XXXI. REDOVNO SAVJETOVANJE " AKTUALNOSTI KAZNENOG PRAVA U SVJETLU ODLUKA USTAVNOG SUDA REPUBLIKE HRVATSKE"

Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu od 6. do 8. prosinca 2018. održava svoje 31. redovno savjetovanje pod nazivom "Aktualnosti kaznenog prava u svjetlu odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske". Savjetovanje će se ove godine održati u Remisens Premium Hotelu Kvarner.

Program savjetovanja, prijavnicu, kontakte, kao i druge detalje vezane uz Savjetovanje, možete preuzeti u dokumentu: Program - Opatija 2018.

Sign in to follow this  
trojanac

potvrda HZMO

Preporučene objave

Ako se u natječajnim uvjetima traži potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a, a osoba se također  poziva na prednost prava branitelja prilikom zapošljavanja gdje je na poveznici Ministarstva obrane u popisu dokaza navedena ista takva potvrda, treba li u natječajnom postupku priložiti dvije potvrde iz HZMO-a , kako bi se zadovoljio formalni uvjet i uvjet dokaza prvenstva branitelja ?

Hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this  

• Similar Content

• objavio trojanac
      Je li "radni staž u struci" i radni staž u propisanom akademskom zvanju i stupnju jedno te isto.
      Hvala
    • objavio trojanac
      Što znači radni staž u propisanom akademskom zvanju i akademskom stupnju ?
      Ima li primjerice diplomirani pravnik VII stupnja po starom program radni staž u propisanom akademskom zvanju i akademskom stupnju ako je radio na poslovima inspektora rada ?
      Hvala
    • objavio Marta01
      Sin ce mi za par mj. biti punoljetan i kupiti ce prvu nekretninu u Zagrebu.
      Da li ce trebati platiti kakav porez ili ne.
      Hvala na odgovoru!
    • objavio pratengrazer
      Naslijedio sam livadu s koje ni nakon desetak godina suđenja ostavitelj nije stekao pravo puta. Želim se odreći tog zemljišta, jer ga nikako ne mogu koristiti. Što mi je činiti ? 
      pratengrazer
  • Online korisnici