Jump to content

Prijenos radničkih prava iz firme u firmu


rosarosa

Preporučene objave

Poštovani,pitanje pišem sa supruginog profila da ne mislite zašto je u muškome rodu,

Moj poslodavac d.d. planira moj cijeli odjel prebaciti u firmu kčer d.o.o.

Dosada je u pojedinačnim slučajevima to činio na način da je ponudio djelatniku sporazumni prekid ugovora o radu u d.d. i novi ugovor o radu u d.o.o.

Naravno,time se gube stečena prava temeljem radnog staža u d.d...ispravite me ako nije točno.

Zanima me ,ukoliko me poslodavac na taj način pokuša prebaciti u d.o.o.,a ne ugovorom o prijenosu,imam li pravo odbiti potpisati sporazumni prekid u d.d.

dok mi u novom ugovoru sa d.o.o. posebnim člankom ne prizna sva stečena prava u d.d.,te dali bi uopće takav prijenos stečenih prava posebnim člankom novog

ugovora o radu u d.o.o. bio pravno valjan?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 Mislim da niste shvatili,mislim na pravo na otpremninu koju sam u d.d.- u stekao kroz  18 godina,a prelaskom u firmu kći d.o.o na način da potpišem sporazumni prekid u d.d.-u gubim. Dali ih mogu definirati novim ugovorom u d.o.o-u ako se u njemu navede kako se stećeno pravo prenosi iz d.d.-a?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

radi se o otpremnini u slučaju tehnološkog viška koji je prilično izgledan jer se razmišlja o gašenju dijela poslovanja firme,pa ovaj potez prebacivanja iz d.d. u d.o.o. tumačim kao predigru za besplatno rješavanje radne snage,po već viđenim scenarijima u ovoj državi,stoga razmišljam ako mi ponudi sporazumni prekid ugovora u d.d.-u da ga odbijem ili prihvatim ako je moguće prenijeti stečeno pravo na otpremninu(zbog tehnološkog viška) na novi ugovor sa d.o.o. posebnom klauzulom u novom ugovoru....Do mirovine sam još daleko,no ne želim 18 godišnju lojalnost firmi (iako sam imao ponude da pređem u konkurenciju) baciti u vjetar svojevoljnim nepromišljenim potpisom na sporazumni prekid

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Otpremnina kao višak će bit onako kako bude pisalo u propisima d.o.o ako se tamo pređe radit a vjerovatno će stavit minimum sukladno zakonu o radu.

Odlazak iz d.d kao višak bit će po propisama koji su za d.d i napisani.

Još jednom,nema klauzula u novom ugovoru.Otpremnine idu prema kolektivnom ili pravilniku o radu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija