Jump to content
Sign in to follow this  
vihor st

Nasilje u obitelji

Preporučene objave

da li malodobna djeca moraju biti uključena u tretmane poliklinike za zaštitu djece s obzirom na konflikte koji su nastali nakon razvoda braka

da li mi dijete od 8 godina može svjedoćiti na sudu za što me bivša supruga optužuje obiteljsko nasilje,jedino je dijete tada bilo prisutno i ono dati iskaz

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
Prije 22 minuta, vihor st je napisao:

da li malodobna djeca moraju biti uključena u tretmane poliklinike za zaštitu djece s obzirom na konflikte koji su nastali nakon razvoda braka

Ne mora.

Prije 18 minuta, vihor st je napisao:

da li mi dijete od 8 godina može svjedoćiti na sudu za što me bivša supruga optužuje obiteljsko nasilje,jedino je dijete tada bilo prisutno i ono dati iskaz

Može, ali o tome se odlučuje u svakom postupku zasebno, da se ne bi počinila još veća šteta.

P.S.: Još te jednom molim da sva vezana pitanja postavljaš u ovoj temi, a ne otvaraš druge.

Podijeli ovu objavu

zašto se tako dugo čeka za ročište kada sam na prekršajnom sudu prijavljen za nasilje u obitelji već dva mjeseca i da li moram imati odvjetnika

Podijeli ovu objavu

ako se protiv mene vodi prekršajni postupak na prekršajnom sudu da li mogu dobiti potvrdu o nekaznjavanju s obzirom da mi treba za posao

Podijeli ovu objavu

Mozes. Ako i budes osuden, dobit ces je. Cak ako i kazneno budes osuden, dobit ces je nakon okoncanja postupka. Dakle, uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak je najcesce sto se trazi za posao, moze se traziti izvadak iz kaznene ili prekrsajne evidencije, to he druga stvarstrana, tu bi bile vidljive presude, ali ja iskreno nikad nisam vidio da poslodavav trazi izvadak iz prekrsajne evidencije, tako da, bez brige

Podijeli ovu objavu

Nema pravila, može biti riješeno na prvom, a može se i odužiti na nekoliko.

P.S.: I još jednom te molim da pročitaš i odgovoriš mi na privatnu poruku, a u protivnom ćeš biti isključen i bit će ti onemogućeno korištenje foruma.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this