Jump to content

SK2602

Preporučene objave

Postovani, 

Prije 4 dana sam dala otkaz. Zvala sam naredenog da dode kod mene na posao da razgovaramo o tome no receno mi je da nije u mogucnosti jer je poslovno u Dalmaciji na 2 dana. Ispricala sam se te rekla da nazlost ovo ne moze cekati i rekla da dajem otkaz, da sam dobila drugi posao i da sam odlucila otici.

No vec 4 dana nadredena osoba ne dolazi kod mene, na svaki moj upit u otkazu kaze da cemo razgovarati da ne stigne sada. Danas smo se sreli na sluzbenom sastanku i receno mi je da cemo razgovarati iduci tjedan. 

Pa je moje pitanje: sta je sa mojim otkaznim rokom? On po zakonu krece od dana otkaza, ali kako mi se cini da cu imati problema s tim i bojim se da bi mi ga mogli pisati od iduceg tjedna.

uređeno: od SK2602
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, SK2602 je napisao:

sta je sa mojim otkaznim rokom? On po zakonu krece od dana otkaza,

Otkazni rok počinje teći danom dostave otkaza ugovora o radu. 

 

, SK2602 je napisao:

Prije 4 dana sam dala otkaz. Zvala sam naredenog da dode kod mene na posao da razgovaramo o tome no receno mi je da nije u mogucnosti jer je poslovno u Dalmaciji na 2 dana. Ispricala sam se te rekla da nazlost ovo ne moze cekati i rekla da dajem otkaz, da sam dobila drugi posao i da sam odlucila otici.

Ako otkazujete svoj ugovor o radu, otkaz morate dostaviti svojem poslodavcu pisanim putem odnosno otkaz je valjan jedino ako je u pisanom obliku, ne usmenom. 
 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 2 minuta, Borbena7 je napisao:

Ako otkazujete svoj ugovor o radu, otkaz morate dostaviti svojem poslodavcu pisanim putem odnosno otkaz je valjan jedino ako je u pisanom obliku, ne usmenom. 
 

Otkaz je napisan u pisanom obliku, odmah tog dana kada sam ga dala, skupa sa izjavom o preostalim danima godisnjeg, te izjavom da nemam nikakvih potrazivanja od firme. Ali nadredena osoba odbija doci. U petak kada smo se vidili receno mi je da nema vremena i mozda dode u utorak pa da cemo razgovarati o tome. 

Kada sam dala papire rekla mi je da ce ih pokupiti kada dode, a ne sada.

Tako da ostaje mi se samo boriti za moja prava. 

Ali mogu reci da nakon toliko godina rada, sam razocarana nacinom na koji postupaju. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija