Jump to content

Opcinsko vijeće poništava odluku upravnog vijeća vrtića o izboru odgojitelja


Zaki3003

Preporučene objave

Poštovanje

Radim u vrtiću u maloj opcini tri godine na zamjeni. Raspisan je natječaj za odgojiteljicu na neodređeno vrijeme na koji sam se javila (jedina od zaposlenih sam na određeno ) kao i osoba koja nije nikada radila u tom vrtiću, ali je iz tog mjesta. Upravno vijeće je donijelo odluku da se mene primi po natječaju da bi opcinsko vijeće odbilo dati suglasnost na tu odluku jer nije primljena njihova mjestanka. Još nisam dobila nikakav odgovor ali se govori o ponistenju natječaja. Molim vas za pomoć;da li je moguće poništiti natječaj ako su svi uvjeti zadovoljeni, tko može poništiti natječaj i sto dalje ja mogu poduzeti.  Hvala 

uređeno: od Zaki3003
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moguće je poništiti natječaj, ukoliko postoje razlozi za to, a odluku potpisuje predsjednik Upravnog vijeća.

Odluku o poništenju natječaja za navedeno radno mjesto morate osobno dobiti, jer ste kandidat po natječaju, pa ćete uvidom u istu imati više informacija i prostora za postupanje. Također, to moraju objaviti na oglasnoj ploči i internetskim stranicama, i to HZZO i vrtića.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako postoje razlozi; jedini razlog je da trebaju uhljebiti svoju kandidatkinju sa kojom su i članovi općinskog i upravnog vijeća rodbinski povezani. Drugih razloga nema,pa ako NEMA nepravilnosti u samom izboru na natječaj ne razumijem da netko može to poništiti.  Hvala još  jednom  

 

Također me zanima što ako se ne ispostiva postupak poništenja  (recimo objava poništenja na oglasnoj ploci i sl.) Da li će to biti važeće ili ne?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 4 minuta, Zaki3003 je napisao:

Ako postoje razlozi; jedini razlog je da trebaju uhljebiti svoju kandidatkinju

Razumijem ja Vas, ali isto tako budite sigurni da ako su poništili natječaj da su morali naći razlog za obrazloženje takve odluke. 

Prije 1 minutu, Zaki3003 je napisao:

ako se ne ispostiva postupak poništenja  (recimo objava poništenja na oglasnoj ploci i sl.) Da li će to biti važeće ili ne?

Hoće, bit će važeće.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija