Jump to content

Prolazak na crveno


As577

Preporučene objave

Poštovani, 

Na križanju bauerove i zvonimirove u smjeru sjevera upali se crvenk svjetlo, ja najnormalnije stanem i čekam zeleno. Zujim okolo i ne gledam u semafor u jednom trenutku u perifernom vidu vidim zeleno i automatski krecem. Kad sam krenuo shvatio sam da svi iza mene stoje te sam skuzio da se zapravo upalilo zeleno za pješake tad sam već bio jedno dva metra iza semafora auto u daljini mi je potrubio. Zakocio sam i vratio se nazad. Kad sam se vratio iza semafora vidio sam da me gleda policajac koji je stajao na uglu. To je policajac koji čuva nekog političara koji tamo zivi i bude onoj kućici. Stvarno nije bilo namjerno. 

 

Trebam li ocekivat poziv u policiju ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Pozdrav, prije par dana imao sam nesrecu na raskrizju kroz koji sam ja kriv jer sam prosao kroz crveno steta nije velika ali policija je uradila ocevid i udarila mie kaznu te mie spomenula samo novcanu od 3100 kasnije sam na netu vidio da uzimaju vozacku dozvolu kazna mi jos nie dosla na adresu pa bih htio znati hoce li mi oduzimati tu vozacku i kolike su mi sanse da zalbom sacuvam vozacku dosad nisam imao prekrsajja mladi sam vozac hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 16 minuta, drot13 je napisao:

Za crveno svjetlo je zabrana upravljanja na 3 mjeseca (ako nema i drugih prekršaja), a s obzirom da ti je prvi put, sud tu zabranu može i ukinuti.

Ne isplati se zamarati, javi se kad dobiješ nešto od policije, pa će ti se moći konkretnije reći što i kako dalje.

Problem je sto sam izazvao saobracaj tj udario u drugo vozilo neznam vrijedi li isto

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija