Jump to content

Problem u obitelji


vihor st

Preporučene objave

Mjerodavnom CZSS, pa ju neka oni kontaktiraju i "urazume" da mora poštivati pravomoćnu sudsku odluku.....

Mogli bi je prijaviti i policiji radi nepoštivanja pravomoćne sudske odluke o roditeljskoj skrbi (pokrenuti kazneni progon), ali mislim da Vam je ipak bolje o tome izvjestiti CZSS, pa i sud koji je donio odluku...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

poštovani,

Bivša supruga gdje sa ja zivio do rastave braka u zajedničkoj nekretnini redovito otvara poštu.I dalje mi je prebivalište gdje živi bivša supruga sa malodobnom djecom,unatoć mojim upozorenjima da mi poštu preda osobno na ruke kada dolazim preuzimati djecu ona se oglušuje na to i ne poštiva dogovor.Napominjem da sam obavijestio banke i neke institucije o promjeni boravišta,te da mi stiže pošta na mjesto boravka,ali neka pošta mi i dalje dolazi gdje još uvijek imam prebivalište,u zadnje vrijeme mi njen sadašnji partner uzima poštu iz sandućića ,otvara slika i objavljuje to na viberu  sto mogu dokazati,što mi je ćiniti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Problem u obitelji
  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija