Jump to content

Tjeralica


Leona77

Preporučene objave

Dali mi netko može odgovoriti na pitanje kako saznati dali je protiv meni bliske osobe pokrenuta tjeralica, naime bila je aktivna prije mjesec dana ali je ukinuta na sudskom ročištu 29.06. Kako odvjetnik kaže sudad svojim rješenjem ukida tjeralicu i šalje u nadležnu policijsku postaju. Nakon nekog vremena saznajemo da je ta tjeralica još aktualna i policija traži osobu. Kako saznati zašto je to tako, zahvaljujem na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , Leona77 je napisao:

Dali mi netko može odgovoriti na pitanje kako saznati dali je protiv meni bliske osobe pokrenuta tjeralica, naime bila je aktivna prije mjesec dana ali je ukinuta na sudskom ročištu 29.06. Kako odvjetnik kaže sudad svojim rješenjem ukida tjeralicu i šalje u nadležnu policijsku postaju. Nakon nekog vremena saznajemo da je ta tjeralica još aktualna i policija traži osobu. Kako saznati zašto je to tako, zahvaljujem na odgovoru.

Najjednostavnije i najbezbolnije je da osoba ode u policiju i kaže "čujem da me tražite" pa će provjerit na sudu da li je tjeralica još važeća i po potrebi će je obrisat.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija