Jump to content

Prijava/privatna tužba


Ivan8594

Preporučene objave

Poštovani,

Imam pitanje u vezi današnjeg događaja. Naime, bio sam na kupanju s obitelji na rijeci. Odjednom pojavi se čovjek i žena i tjeraju nas s obale rijeke jer kažu da je to njihova zemlja, poprilično bezobrazan pristup s njihove strane. Mi se oblačimo bez svađa i odlazimo. U odlasku pomalo ljutit njihovim ponašanjem jer ipak mogli su i lijepo reći kažem supruzi, citiram :" da nema djece najradije bi ih bacio u rijeku" i odlazim. Zanima me pošto je to čovjek ,kasnije sam saznao koji obožava zvati policiju i tužit ima li elemenata da temelju moje izjave prijavit policiji ili osnova za tužbu. Znači to sam ja rekao supruzi ne njima u oči,ali dovoljno glasno da me čuju...

Hvala i srdačan pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Ivan8594 je napisao:

hvala puno! Nakon koliko vremena može pozvati policiju, unutar tri mjeseca ili? i zanima me ako je odmah pozvao policiju nakon što sam otišao jel bi me policija već kontaktirala?

Rok za stavljanje prijedloga za progon (prijetnja) iznosi 3 mjeseca.

, drot13 je napisao:

Što se tiče prijetnji, po izrečenom, i kome je izrečeno, baš i ne bi prošlo.

Što se tiče privatne tužbe, svatko može tužiti svakoga za bilo što, ali u konkretnom slučaju, ne isplati se i mala je vjerojatnost da bi se itko na to odlučio.

:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija