Jump to content

Otkaz


Čovjek2

Preporučene objave

Ovako počeo sam radit jučer 1.8 ali nisam potpisao Ugovor ,e sada 2.8 razmišljam o otkazu.

Pitao sam ja poslodavca jel može probno bez prijave reko je mora prijavit ja mu nisam donjeo orginal dokumente

Zašto dajem otkaz razlog atmosfera ne valja

1. Ima jedna gospođa koja je kao šefica skladišta ja lijepim deklaracije krivo naljepim idem popravlja dođe dere se tamo odma ne radi to,

2. Pred kraj radnog vremena se sjeti da treba neš preparkirvat iako je to riješeno prije 30 min bilo.

3 slažemo nekakv sladoled i neki dečko došao i izbacio sve iz kutije a trebalo je izbacit 5 vrste jednog i stavit drugog i tak su mješali nezz zaš al okej i sada on pobaca sve i  opet se dera na mene ja kažem nisam ja mrko gleda kad je vidjel ko radi njemu kaže lijepo molim te nemoj to radit

4. Eto radna atmosfera užaš , odnosi užaš samo viče bzvz umjesto da kaže normalno a onda ukoliko ne poslušam da počne vikat a ne odma. 

5, plaća nikakva ,a atmosfera užasna jednostavno gubi volju čovjek za radom i onda moram živčan radi

6. Malo se raskrvario i gledo kakvo je stanje opet me napala šta ne razumijem da moram radit

7. Pauza nije ni završala tjera u skladište a neke cure  isto prvi dan bile kasne 10 min s pauze ni a im nije rekla

8. Temp je 3 stupnja izađe se iz skladišta odma na 26 stupnjeva.

Jednostavno plaća je 3500 kn a ja ne mislim za tako malo love biti dežurna budala i kriv dotičnoj za svaku sitnicu. Jednostavno nije vrijedno živaca

E sada mene zanima jel moram odradit neki otkazni rok ukoliko ugovor nije potpisan, a i ne planiram potpisat , možda odem još danas 2 dan vidit i tjt 

Jer im ionako moram vratit radne hlače. Nezz uopće kako bi bilo najbolje rastat se možda nešto u smislu kao

Hvala na prilici, ali nažalost ne vidim se u tome. Ili nažalost radni uvjeti mi baš ne odgovaraju.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , Ruby_Danderfluff je napisao:

Ako nije potpisan ugovor, a Vama se više tamo ne radi, onda po mom mišljenju, nikome ništa, jednostavno prestanite dolaziti, ali nemojte ni potraživati plaću za ta dva dana.

Ma on je mene bio prijavio i reko da radi prijave moram, potpisat ugovor i raskid ugovora e sada me interesira jel imam pravo trazit dnevnicu koja bi iznosli oko 300 kn ili manje pošto sam prvi dan radio svih 8h , a drugi dan sam odradio 7h?

 

 

uređeno: od Čovjek2
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bokk, da ne otvaram novu temu...  zanima me način izvanrednog otkaza (ugovor na određeno) .  Naime u ugovoru je navedena obveza odrađivanja otkaznog roka od 30 dana. Dok je isti ugovor sklopljen na određeno u trajanju od 30 kalendarskih dana. Nelogična mi je obveza odrađivanja otkaznog roka koja traje koliko i sam ugovor. Otkaz bih dao dva tjedna prije isteka ugovora 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija