Jump to content

Prekršajni nalog od FINE za d.o.o


cupko

Preporučene objave

Poštovani,

d.o.o ne posluje preko 10 godina, a financijski izvještaja sam prestao davati od 2014 znači posljednje je bilo za 2013. Ove godina u 2. mjesecu Trgovački sud je pokrenuo likvidaciju jer nisam dvije godina predavao izvještaje. Sada sam dobio od Fine Prekršajni nalog za izvještaj 2016 godinu ja kao direktor i d.0.0. Došao sam sa  G.O i u sandučiću našao kuvertu "Prekršajni postupak osobna dostava" bez ikakvog datuma na njoj kada je predana na poštu. Postoji li kakva mogućnost da me oslobode kazne ako napišem žalbu, jer ako ne u roku 8 dana plaćam manju kaznu. Ako ja ne platim kaznu za sebe kao direktora, znam biće mi ovrha na plaću a šta se dešava ako ne platim kaznu za d.o.o (10000 kn). Ako mi sada u 8. mjesevu lividiraju firmu, izbrišu iz registra mogu li opet dobiti kaznu za izvještaj 2017. godinu.

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovo je - prvi put ,,da sam čuo da je fina nekoga kaznila ili to pokušava -

radi ne podnošenja financijskog izvješča...!!

Podnesi te žalbu obavezno..i ztraži te u istoj.da vam se očituiju..po kojim zakonskim osnovama vas - terete.

za firmu ne brinite - tih -10.000..ide na račun firme i biti če brisano..danom gašenja firme.

poz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija