Jump to content

Javna kleveta na internetu zbog prijevare


brett

Preporučene objave

Radi se o slučaju prevare preko interneta,neka kupovina nekih djelova,uplaćeni novci preko paypala koristeći ime moga susjeda sa moje ip adrese tj. spojen na moj wireless koji je tada bio otključan,nikada isporučena roba i sve prijavljeno policiji.Policija upada kod mene,pljeni kompjutor,vode me u postaju gdje sam bio 4-5 sati  na obavjesnom razgovoru i pregledu kompjutera,nikakvi dokazi pronađeni niti išto što bi upućivalo na moju krivnju,niti je bilo ikakve veze sa prijevarom na računalu,niti sam ja bio u ikakvom doticaju sa novcem,nakon mjesec dana mi vratili računalo i to je bilo to...

Da bi oštećeni u slučaju mene još 2012. prozivao po forumima,portalima za prodaju,stranicama na internetu itd. imenom,prezimenom i adresom da sam ga ja prevario za 1000kn,da sam se hvalio da to radim stalno,da su policija i DORH odradili katastrofalan posao (a ja nisam imao ni veze sa DORH-om,samo ispitivanje i pregled računala u policiiji) i zbog toga se on ograđuje  jer nije siguran da sam ja kriv.

Ja sam se googlao bezveze i posvuda sam našao razne tekstove, da sam prevarant itd., čak i od drugih ljudi koji su to valjda prekopirali od njega kako sam ja varalica,prevarant itd. sve sa mojim osobnim podatcima.

Kontaktirao sam tog gospodina i objasnio mu situaciju i razgovarali smo kao ljudi i to je to,rekao je da će ukloniti moje ime.

No i dan danas kada se unese moje ime i mjesto stanovanja ispada da sam prevarant...Jer iako je uklonio sa njuškala i većine stranica sa nekih nije a i tu su tuđe objave...

To je tako već preko 6 godina,možete mislit kojih ja problema dan danas imam zbog toga,jučer me je cura ostavila jer je utipkala u google moje ime i to našla pa poludila i sada mi je više dosta...Danas vas svatko googla,da zanemarim cure,tko zna tko je to sve vidio,tko zna koliko sam ja poslova izgubio i niti odgovora nisam dobio na prijavu zbog tih tekstova,moguće da za to nisam mogao niti dobiti posao zadnjih 6 godina osim na javnim radovima da kopam kanale a uz to sve sam 100% invalid sa multiplom sklerozom,psiihičkim poteškoćama,3 pokušaja suicida sam imao jer nisam mogao naći posla i nikad nisam imao ništa osim kada sam radio ni godinu dana sve skupa rada na javnim radovima u svim tim godinama...

I ja ne znam što više da radim sa time,mene će to g*vno pratit cijeli život izgleda...

Pa bi vas molio nekakav savjet dali tu postoji nekakvo pravno rješenje jer drugo ne znam?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija