Jump to content

Prodaja digitalnih radova (internacionalno)


Krisi

Preporučene objave

Pozdrav!

Na svoj problem nigdje ne mogu naći odgovor pa se nadam da sam došla na dobar forum i da pišem na pravo mjesto.

Znači, studentica sam i voljela bi dodatno zarađivati digitalnim crtanjem preko stranice DeviantArt. Novce (USD valuta) bih dobivala preko te stranice ili direktno na Paypal nakon čega bi ih prebacila na svoj bankovni račun. Zanima me postoji li ikakav način da se to radi legalno. Nemam obrt niti išta slično te namjeravam ništa takvo pokrenuti jer se radi o strašno malim iznosima (maksimalno 5000kn godišnje, ako i toliko). Istraživala sam i o kućnim radinostima, slobodnim djelatnostima, umjetničkom radom itd. no apsolutno ništa ne odgovara mom problemu. Nadam se da mi možete nekako pomoći jer stvarno ne bih htjela imati legalnih problema zbog te sitne zarade sa strane (koja mi kao studentu puno znači).

Hvala unaprijed svakoj dobroj duši koja pomogne!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pokušaj te - ugovoro o - dijelu. iako znam da je to teško..jer vi sa -poslodavcem ni ne komunicirate.

Ali..ovo bi prije išlo pod -Umjetnički rad -jer je to vaša kreativnost..

istina - zakoni ne prate razvoj tržišta..tako..da tu stavku i ne možete nači...ali..ponavljam -

svrstaj te sami svoj rad - gdje on pripada -a,po meni je to umjetnička kreativnost - istina..ne slika te sa 

 bojom od - luka i - jaja - kao prije ..1000.g. - ali to ipak radite - ali na suvremeniji način.

poz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija