Jump to content

Zastara računa za mobitel


Čovjek2

Preporučene objave

Ovako zanima me jel još uvijek vrijedi da nakon 1g dolazi zastara ne podmerinih računa

Situacija je ovakava 10,11 mj prošle g dug iznosi oko 1700 kn sveukupno ta 2 mj, e sada svaki račun koji dođe piše ispod računa kao vaše dugovanje bla bla. E sada mene zanima kako funkcionira zastara. Pošto ja neamm trenutno za platit to i žalio sam se više puta,al oni odbijaju žalbe. 

Ugovor s dotočnim operaterom isteće negdje 27,28,12 , pa me zanima jel mogu ja raskinut ugovor u 12 mj bez da platim dug? Pošto znam da ak oću prije raskidat ugovor msm da moram podmirit sve dugove i + penale neke platit ako raskidam prije neg što istekne

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 7 sati , drot13 je napisao:

Zastara nastupa samo ako nisu po tom računu ništa radili, ali oni će te tužiti, bez ikakvih problema. Čim to naprave, zastara je 10 godina (opet, ako se ništa po tome ne radi), tako da nemoj računati da ćeš se na ovaj način izvući plaćanja.

Jel mi možete objasniti ovaj prvi dio ako nisu po tom računu nista radili? 

Zalio se jesam na te racune i poslje bilo odbijeno i nikad ništa nakon toga nije došlo niti opomena niti išta. Te racune niko nije spominjao ja sam pitao jel moze na rate pa su prvo rekli moze poslje odjednom bilo ne moze. Tako da ja meni nije nis tu jasno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija