Jump to content

Zakon o sprecavanju nereda na sportskim natjecanjima


Aabb

Preporučene objave

Kriv sam po prekrsaju iz cl.39.st.1.t.3. Zakona o sprecavanju nereda na sportskim natjecanjima i cl.6.zakona o prekrsajima protiv javnog reda i mira. Prilikom ulaska na stadion uputio sam verbalnu uvredu zastitaru sto je rezultiralo mojim privodenjem u policijsku postaju gdje sam napuhao iznad 0,50 g/kg u krvi. Proveo sam noc u pritvoru te sam odmah sljedece jutro izveden pred prekrsajnog suca koji mi je odredio novcanu kaznu od 2000 kuna za alkoholiziranost i 565 kuna za remecenje javnog reda i mira te mi je takoder izrecena zabrana u trajanju od godinu dana na sve utakmice dinama i hrvatske reprezentacije s obvezom javljanja u policijsku postaju. Na sudu sam se odrekao prava na zalbu. Postoji li unatoc tome mogucnost zalbe,posto sam proveo 12 sati u pritvoru i u takvom stanju slusao presudu i nesvjesno se odrekao mogucnosti zalbe? Ima li se smisla zaliti na zabranu u trajanju od godinu dana posto mi je ovo prvi takav prekrsaj?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija