Jump to content

ZASTUPNIŠTVO INO FIRME


B.S.

Preporučene objave

Zanima me   što je potrebno za postupak zastupništva ino tvrtke . Zastupništvo se radi na predjelu RH, a firma je iz BiH (Banja Luka). Moja tvrtka ima registriranu djelatnost za zastupanje firmi , sada, uz ugovor o zastupanju, što je još dodatno potrebno za otvaranje zastupništva. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Potrebno vam je -Sve ono , što vam je potrebno za obavljanje tog posla, a da niste ničiji ZASTUPNIK.

Zastupnik -Distributer - Generalni Zastupnik..itd..itd...je nešto - što regulira vaš posao,sa nekom

Stranom  ili domačom firmom. 

To je čisto,- poslovni odnos između dvije pravne osobe.,koji je reguliran imeđu njih određenim - Ugovorom.

U ovom slučaju - ugovorom o zastupanju te firme - na određenom području - sve što se dogovorite

unosite u taj ugovor o zastupanju.

poz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , frenki zg je napisao:

 

To je čisto,- poslovni odnos između dvije pravne osobe.,koji je reguliran imeđu njih određenim - Ugovorom.

U ovom slučaju - ugovorom o zastupanju te firme - na određenom području - sve što se dogovorite

unosite u taj ugovor o zastupanju.

Ugovor/sporazum znam da je potreban u svakom smislu. Osim toga, ostala , dodatna davanja zna li se koja su ?.. Na konto ugovora se sve pokrece, ali ipak dodatne stavke po kojima se pokrece sve prema nadleznim institucijama koja su ???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Odgovorio sam - iste obaveze prema državi..kao i da niste >zastupnik<.

Zastupnik je - jedna vrsta - UGOVORNOG ODNOSA -  izmežu dvje firme - Država sa time nema ništa .

Porezi - prirezi -doprinosi - i razna davanja..su ista..kao i da niste zastupnik.

Niti ste u > lošijem< niti u  >boljem< položaju..na odnosu na ostale firme.

Jedina prednost - Zastupnika -je..relativna sigurnost na tržištu..jer samo ta firma prodaje nečije proizvode

na određenom području..ali..to je taj - UGOVOR O ZASTUPANJU.

poz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija