Jump to content

Prevara od strane firme


pika11

Preporučene objave

Postovani,privatni iznajmljivac smjestaja sam,i bavim se turizmom.

U moj smjestaj sam uzeo  firmu koja je zvala i trazila smjestaj za svoje djelatnike,i od prvog dana je to bilo neozbiljno ,nisu dosli na dan kad su trebali ,nego dan kasnije nije ih doslo 10 nego 6,i tako.

Uglavnom pristao sam da smjestaj ne plate odmah po dolasku nego da napravim racune na firmu i posaljem emailom,to sam ucinio ,dao ima dva dana lufta ,treci zvao,odgovor je bio evo rjesavamo i tako su oni razvukli smjestaj 7 dana,i kada sam osmi dan inzistirao da plate ,jednostavno su samo napustili smjestaj,tijekom noci .

Zvao sam u firmu i tamo mi je djelatnica rekal da oni nece platiti smjestaj i tocka i od tada se niko ne javlja na telefon ili ako se javi kad cuju ko je jednostavno poklope slusalicu.

Nije stvar novaca cca 3500 kn,NEGO JE STVAR PRINCIPA , PA SADA MOLIM POMOC NA KOJI NACIN SE MOGU NAPLATITI.

LP

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uz Rubyn savjet, mogu dodati da im slobodno pošaljete dopis (poštom preporučeno s povratnicom) u kojem im dajete rok od 8 dana da plate dugovano ili slijedi kaznena prijava za prijevaru nadležnom Općinskom DORH-u. Ne bi škodilo da vam taj dopis napiše odvjetnik. To će ih "potaknuti" na plaćanje, jer psiha čuda radi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 21 sati , pika11 je napisao:

Da to je sljedeci korak,samo da nadem dobroga,brzoga odvjetnika koji se zeli s tim zezati...

Ne morate,toliko žuriti - Kazneno dijelo Prevare u gospodarskom poslovanju ,je učinjeno.

Slažemse sa Kolegom - glede kaznene prijave,,ali mi nije jasan odgovor iz - Fine..?

Ovrha ide na osnovu Vjerodostojnog Dokumenta,,a to je uvjek - Račun.

uređeno: od frenki zg
Ispravak - rečenice.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija