Jump to content
sani1234

odvjetnik za obiteljsko pravo

Preporučene objave

Molila bih za par odvjetnika da mi preporucite,vezano za rastavu i skrbnistvo. U jako sam kompliciranoj situaciji i trebala bih odvjetnika/cu koji ce preuzeti cijelokupnu situaciju u svoje ruke da se napokon maknem sa mrtve tocke i da moje djete moze imati djetinjstvo kakvo i zasluzuje. Hvala unaprijed.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
, Željac047 je napisao:

Poštovana u kojem ste gradu? Ako ste u Zg-u poslati ću Vam u PP ime stručnog odvjetnika za Obiteljsko pravo, pa mu se javite...

Može li meni preporuka u privatnoj poruci? Hvala. 

Podijeli ovu objavu

, mamita2009 je napisao:

Molila bih vas da mi preporučite kvalitetnoe  odvjetnike za obiteljsko pravo u Zagrebu,  može na mail rinabrkljacic@gmail.com ili PP

Unaprijed zahvaljujem

Možete li i meni poslati ime kvalitetnog i iskusnog odvjetnika za utvrđivanje visine alimentacije za maloljetno dijete?

ntrifunovic2@gmail.com

Podijeli ovu objavu

, Željac047 je napisao:

Poslano i Vama..

Sretno...!

Molima vas ako bi mogli predložiti odvjetnika za obiteljsko pravo, možete poruku poslati na PM, hvala. 

Podijeli ovu objavu

Koji grad? 

Ako je Zagreb ili bliža okolica u pitanju, rado ću Vam pomoći, samo Vas molim za strpljenje, jer tippkam iz bolnice sa moba, pa momentalno nisam u mogućnosti, ali kad dođem kući, najvjerojatnije u petak, vrlo rado ću Vam pomoći i preporučiti vrsnog odvjetnika za Obiteljsko pravo, a na Vama je da odlučite hoćete li koristite njegove usluge, hvala na razumijevanju.

Podijeli ovu objavu

, Željac047 je napisao:

Koji grad? 

Ako je Zagreb ili bliža okolica u pitanju, rado ću Vam pomoći, samo Vas molim za strpljenje, jer tippkam iz bolnice sa moba, pa momentalno nisam u mogućnosti, ali kad dođem kući, najvjerojatnije u petak, vrlo rado ću Vam pomoći i preporučiti vrsnog odvjetnika za Obiteljsko pravo, a na Vama je da odlučite hoćete li koristite njegove usluge, hvala na razumijevanju.

I meni molim Zg, hvala

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad