Jump to content

Prometna lancani


Max disel

Preporučene objave

Ovako teta je imala prometnu. Auto ispred nje naglo zakočio i nije uspjela stat i napucala ga je. Okej kriva je ona jer ga je napucala odoza. Na nju je naletio auto koji nije vidio na vrijeme situaciju i zabio se tu je kriv on. To je sve jasno. Ovaj prvi kojeg je ona napucala je otišao bez razmjene podataka ičega. Steta Nezz kakva je . Mene sad  zanima Sto je s ovim koji je pobjegao ovaj prvi kojeg je ona napucala? Da li će mu se isplatit steta ako se sjeti naknadno prijavit ili nedto

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , drot13 je napisao:

Je li rađen očevid?

Da. Njen auto je proglašen totalka ona je ozlijeđena lakse i njena suputnica.  E sada ozljeda je nastala usred udarca u taj auto ispred.

Znaci teta bi onda mogla dobit nekih 2000 kn + bodove za izazivanje prometne s ozlijeđenima? Sto je s ovim koji je otišao? Posto je njen auto proglašen totalka. Jer mu je cijeli prednji dio razbijen i kao ne ispalti se popravljat. A ovaj koji se zabio u nju njemu nije nis strašno bilo malo si je razbio prednji dio i tjt. Tako sam ja shvatio

Sada mi nije jasno kako je njen tolko stradao jel to radi “sendviča” posto je ona bila u sredini pa je prosla najgorje? 

uređeno: od Max disel
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija