Jump to content

Zabiljezba od Opcine Supetar koja ne postoji


foxxy123

Preporučene objave

Postovani
Molim da me uputite kome da se obratim u s vezi skidanja plombe sa moje nekretnine.
U Supetru imam nekretninu na kojoj je plomba od Opcine Brac koja vise ne postoji.Odvjetnik je pisao DORH u Ministarstvu financija Grad Supetar i svi su odgovorili da nisu nadlezni za takve slucajeve.Probali smo uzeti sudskog vjestaka za financije i on je izracunao da bi dug u danasnje vrijeme bio dvije i pol kune i to smo platili ali su nam rekli da nemogu sa tim nista uraditi takoda smo stigli do betonskog zida u pravosudju koji nitko nemoze rijesiti.Ko bi po vasem bio u stanju da rijesi taj problem.
Nekretnina je   cestica broj 955/9 Supetar.
 
Unaprijed hvala
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa jeste li probali brisati temeljem čl.141 st.1 Zakona o zemljišnim knjigama?

Radilo bi se o brisanju stare hipoteke upisane nakon 25. prosinca 1958., dakle

-one od čijeg je upisa proteklo 30 godina, a u slučaju kada ima daljnjih upisa koje se odnose na nju-od posljednjeg od tih upisa,

-kod koje nije moguće pronaći ni one koji su prema upisima ovlašteni, ni njihove pravne sljednike,

-kod koje kroz ovo vrijeme nisu zahtjevani niti primljeni glavnica niti kamate, niti se pravo ostvarivalo na drugi način.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija