Jump to content

Ostvarivanje poticaja Hzz za pokretanje vlastitog posla ( samo zapošljavanje)


croatia027

Preporučene objave

   Pozdrav 

Da li je netko imao iskustva i kakva sa temom navedenom u naslovu. Prošao sam tečaj, te moram napraviti poslovni plan po špranci koju sam dobio od HZZ. Otvorio bi obrt za elektroinstalacije, imam iskustvo 10 godina, položen majstorski ispit, ali nemam iskustva sa pisanjem tog plana. Velika želja mi je samostalno raditi, imam krug građevinara i drugih elektroinstalacijskih obrta i firmi s kojima odmah mogu ostvariti poslovnu suradnju, Ali strah me da neću taj plan napraviti kako treba i da neću moći ostvariti svoje želje. Unaprijed hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Držite se šprance koju ste dobili i viziju svoga poslovanja pokušajte uklopiti u tu šprancu, jer poslovni plan i nije ništa drugo nego pogled na Vaše buduće poslovanje. Ukoliko smatrate da niste u mogućnosti samostalno napraviti ovaj plan, uvijek imate opciju angažirati neku od tvrtki koje nude baš ovakve usluge tj. izrade poslovnog plana za nove poduzetnike.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala vam na odgovoru. Ja kada gledam tu šprancu ja znam šta napisati, neke stavke bi riješila buduća knjigovođe, ali toliko želim da uspijem u svom naumu, jer posla ima previše u elektroinstalacijama, a strah me da zbog lošeg plana u pisanom obliku to mi ne prođe. Nisam upoznat sa tim agencijama. Hvala, baš mi je teško jer u glavi imam sve razrađeno, da barem ispituju usmeno 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija