Jump to content

Clanak 12. zakona o p.o.na novcanim sredstvima


legalis112

Preporučene objave

Pozdrav, zanima me da li se te ovrhe koje su "nenaplative" po novom zakonu moze smatrati prekinutima jednom kad se maknu s FINE nakon 3 god? Negdje sam procitao da se takva ovrha moze pokrenuti ponovo.

Takodjer, sto je sa ovrhama koje traju od 2010. npr i sav dug je nastao u tom vremenu, a iz nekog razloga osnova na FINI ima noviji datum primitka, unutar 3 god (promijenjen je broj spisa ili su spajani spisi??) ? 

Da li ima nacin da se te novije osnove ponisti s obzirom da je sam dug nastao puno prije roka od 3 god, isto kao sto je i ovrha pokrenuta davno. 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 4 minuta, legalis112 je napisao:

Pozdrav, zanima me da li se te ovrhe koje su "nenaplative" po novom zakonu moze smatrati prekinutima jednom kad se maknu s FINE nakon 3 god? Negdje sam procitao da se takva ovrha moze pokrenuti ponovo

One su obustavljene zbog trenutne nenaplativosti, ali se uvijek mogu ponovno pokušati naplatiti tj. pokrenuti ovršni postupci.

Prije 6 minuta, legalis112 je napisao:

sto je sa ovrhama koje traju od 2010. npr i sav dug je nastao u tom vremenu, a iz nekog razloga osnova na FINI ima noviji datum primitka, unutar 3 god (promijenjen je broj spisa ili su spajani spisi??) ?

Jesu li ti dugovi podmireni ili?

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 1 minutu, Borbena7 je napisao:

One su obustavljene zbog trenutne nenaplativosti, ali se uvijek mogu ponovno pokušati naplatiti tj. pokrenuti ovršni postupci.

Jesu li ti dugovi podmireni ili?

 

 

Nisu, ali prakticki ista ovrha iz tog vremena je obustavljena, a ova nije jer je iz nekog razloga datum primitka osnove noviji (obje ovrhe su prvi put pokrenute u isto vr otprilike)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija