Jump to content

2 firme j.d.o. u pitanju! Molim vas pomoć


Sani190

Preporučene objave

Ovako

1.firma j.d.o.o

3 suvlasnika dijelilo se 3, 3, 4

Te dvije trojke su muž i žena i broj 4 tkzv. Prijatelj 

Kojeg su muž i žena stavili za direktora firme 

Muž i žena su platili cijeli postupak otvaranja j.d.o.o

Uglavnom nije nas stavio kao potpisnike računa ništa!Onda je iskoristio naše gostoprimstvo sa 30000kn na ono kak se kaže vratit ću ti prijatelju!

Ostali papiri firme žig i pobjegao na drugi kraj Hrvatske !

Ostali smo bez svega jedino što znamo da je platio internetsku stranicu.

Saznali smo da je bio po komunama, da je kockar, da nas je jednostavno opljačkao i uništio!

Po svemu što sam pročitala i pitala mi ga nemožemo smijenit a postoji mogućnost da mi budemo dužni za njegove doprinose troškove itd

Što se desi dalje mi žene e mi žene!

Pošto mi je ukrao poslovnu ideju i život i financije

Ja lijepo dignem kredit u Ferratumu (znate ono budite odvažni?) i otvorim firmu gdje sam ja vlasnik i direktor a muž potpisnik po računu.

Dalje odmah pokrenem zahtjev za novu internetsku stranicu, nađem partnera umjetnika koji je samo htio pare za svoje umjetnosti i ja davala i davala i tako unedogled.

Dalje nismo mogli više plaćat stan od 3500kn i odselimo se, nabavim namještaj za ured i skladište nisam ga ni vidjela u potpišem ugovor sa čovjekom i donesemo namještaj međutim malo skladište neodgovara nam tražimo svoje stvari kaže može u roku 3 dana dođite po njih.

I šta se desi nismo mogli nać kombi za preseljenje mali je grad i on stavi lokot i kaže sad stvari možete dobit za 2000kn. Ostanemo i bez toga!

Jedino što sam dobila plus od europskih fondova samo treba napisat projekt nitko neuskače nitko ne pomaže.

E ljudi moji, sada smo u dvije prostorijice bez sanitarnog čvora, bez kuhinje bez novaca bez pomoći!

Firma je aktivna nije na poreznoj nije ništa pokrenula stranicu moram platit 1651kn do 30.09.2018 inače mi stiže ovrha,ferratum će me ovršit teleoperateri.

Ja nisam bila prijavljena šta je sa doprinosima jel još me i to čeka??? Neznam ljudi šta da radim nemogu dobit ni socijalnu pomoć bar za drva nemogu na burzu rada nemogu ništa!!!

Ljudi moji u ovakvoj situciji bi mi svaki savjet dobro došao kako da se spasim???

Hvala. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Koliko vidim..vi ste upali u velike i prevelike probleme - što ,svojom ne pažnjom,,na više..!

Vama - pod hitno treba Pravni Savjernik..iz ovog područja.

Pošto se upali u takvu groznu situciju..evo ja ču vas pravno prati ti..i pokušati,,spasiti..što se da,,

i,,ako uspijem,šta popraviti.

Ostavi te mi vaš e-mail u moj pretinac za poštu.

P.S. Kad sam napisao..pomoči..- to znači.da ču vam..e-mailovima,,davati..upute -savjete i ostalo - Besplatno.

poz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija