Jump to content

Promjena radnog mjesta u istoj firmi


Prava123

Preporučene objave

Poštovani, 

trebala bih savjet u vezi sljedećeg: dakle, imala sam ugovor na određeno radno vrijeme (do 01/12) ove godine u hotelu kao recepcioner i tako je svake godine, od 01/04-01/12. 

Ove godine im je trebao netko u prodaji hotela (znači,ista firma) pa su mi ugovor promijenili i prešla sam na novo radno mjesto u prodaji.

Tražila sam anex ugovora gdje će pisati da ukoliko neka od strana ne bude zadovoljna nakon isteka probnog roka (koji mi istječe početkom 10 mj.) da se mogu vratiti na svoje prethodno radno mjesto u firmi (tj.na recepcju).  U mailu koji je kolegica iz kadrovske uputila nadležnima stoji zahtjev da ukoliko jedna od strana ne bude zadovoljna da se vraćam na svoje prethodno radno mjesto na recepcji (u istoj firmi), ali u anexu ugovora su stavili da ukoliko poslodavac ne bude zadovoljan da se vraćam na radno mjesto. 

Ja se sada želim vratiti na svoje radno mjesto pa s obzirom na sve ovo, koje su sada procedure. 

 

Hvala unaprijed na odogovoru i pozdrav, 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija