Jump to content

Primjer prigovora?


anonimno

Preporučene objave

Re: izgled prigovora

 

Ukoliko nije kasno, evo male pomoći..

Tim više što je većina građana "pravno nepismena" i nije toliko bitno kako prigovor ili žalba izgledaju, ali ipak je drugačije ukoliko to sve skupa što ste naumili reći sudu izgleda lijepo i "pametno" na papiru..Bar zbog dojma..

 

gornji lijevi kut

(vaše ime, prezime,adresa)

na sredini

puni naziv suda kome se obraćate

npr. PREKRŠAJNOM SUDU U

XXXXX

 

I počinjete....

Protiv rješenja prekršajnog suda u xxx broj xxxx od (datum), u zakonskom roku podnosim:

na sredini

PRIGOVOR

 

Gore navedeni rješenjem proglašen sam krivim zbog prekršaja ( navedite kojeg i članak ZOP-a) i osuđen sam na (navedite što).

Protiv ovoga rješenja ulažem slijedeći prigovor.

na sredini

obrazloženje

 

Obrazloženje nije po Zakonu potrebno, ali ukoliko ipak želite osvrnuti se na nešto posebno to onda i učinite. Možete i predložiti svjedoke koji bi mogli potvrditi vaš prigovor u tom pravcu, ili priložite kakvu dokumentaciju kojom bi recimo utjecali na odluku o kazni ako je po Vama neodgovarajuća i sl.

 

Na kraju (desni kut) Vaš potpis.

P.S.

Pazite na rok!!

 

 

objavljeno 04.12.2005. nađeno pomoću tražilice legalisa..

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako napisete primjer onda samo prilagodite i izbjegnete placanje usluge za nesto sto niste strucni.

 

odvjetnice siris se po legalisu kao karcinom...

 

sto sada hoces, bez prigovora se ne moze pristupiti sudu, pa u skladu s tvojim osobnim pravnim misljenjem:

 

ako moze ustavni sud dati primjer ustavne tuzbe (jer olaksava pristup sudu), onda mozemo i mi dati primjer prigovora na prekrsajni nalog (jer olaksavamo pristup sudu)

 

jel tako ili nije tako?

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija