Jump to content

Pljenidba imovine


Danileko

Preporučene objave

Pljenidba se provodi na adresi koju predloži ovrhovoditelj u ovršnom prijedlogu. Ako na dan uredovanja roditelji budu kući i ukoliko smatraju da na navedenoj adresi nema pokretnina koje pripadaju Vam, neka onemoguće uredovanje sudskog ovršitelja i neka ovo navedu. Dalje ćete vidjeti, ovisi što nakon toga bude ovrhovoditelj predložio. Najčešće predlažu promjenu predmeta ovrhe i pljenidbu novčanih sredstava.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , Danileko je napisao:

Stiglo mi je rjesenje o pljenidbi imovine , na adresi sam od roditelja , dali plijene samo u prostorijema u kojim ja budem ili u cijeloj kući, i sto sve mogu plijeniti , i koja su mi prava , hvala..

Nakon koliko vremena od ovrhe vam je stiglo rješenje o pljenidbi imovine? Molim odgovor? Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 8 minuta, Danileko je napisao:

Malo manje od dvije godine, prvo je bila ovrha računa ali nije bilo dovoljno sredstava samo mali dio su ovršili

Kako ste ovaj dio izostavili u prvom pitanju, morate znati da se ovdje radi o promjeni predmeta i sredstva ovrhe, tako da ovrhovoditelj neće tako lako odustati od ovog sredstva jer je već imao jedan pokušaj naplate.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 40 minuta, Danileko je napisao:

Znam zaboravio sam navesti , uvijek i ovrse racune prvo.

Nema pravila da su ovrhe na računima uvijek prve. Možda su češće, ali nikako nisu uvijek prvi predmet ovrhe.

Prije 41 minuta, Danileko je napisao:

Ali ali kuca nije moja niti su stvari moje i nemam nista na sebi

Ako ovrhovoditelj bude inzistirao na provedbi ovrhe na pokretninama, tada će Vaši roditelji morati dokazivati da je nešto njihovo, a ne Vaše.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 18 minuta, Borbena7 je napisao:

Nema pravila da su ovrhe na računima uvijek prve. Možda su češće, ali nikako nisu uvijek prvi predmet ovrhe.

Ako ovrhovoditelj bude inzistirao na provedbi ovrhe na pokretninama, tada će Vaši roditelji morati dokazivati da je nešto njihovo, a ne Vaše.

Onda bi morali dokazati npr da je njihov tv koji su kupili prije 10 godina , sto oni uopce smiju plijeniti i dali mogu plijeniti sve prostore ili samo one gdje sam ja i kako im to dokazati ili ako roditelji kazu da nema nista moje da je sve njihovo dali imaju pravo uci i uzeti bilo sto

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Danileko je napisao:

Onda bi morali dokazati npr da je njihov tv koji su kupili prije 10 godina

Upravo tako.

prije 2 sati , Danileko je napisao:

sto oni uopce smiju plijeniti

Pogledajte čl.135. Ovršnog zakona koji nabraja što je izuzeto.

prije 2 sati , Danileko je napisao:

i dali mogu plijeniti sve prostore ili samo one gdje sam ja 

Sve, jer se ne provodi na prostoru, već na točno određenoj adresi uredovanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 1 minutu, Borbena7 je napisao:

Ako roditelji kazu da nema nista moje da je sve njihovo dali imaju pravo uci i uzeti bilo sto

Ako roditelji tvrde da u pogledu predmeta ovrhe imaju takvo pravo koje sprječava ovrhu, mogu podnijeti prigovor protiv ovrhe tražeći da se ovrha na tom predmetu proglasi nedopuštenom. Podnošenje prigovora ne sprječava provedbu ovrhe i ostvarenje ovrhovoditeljeve tražbine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 16 minuta, Borbena7 je napisao:

Ako roditelji tvrde da u pogledu predmeta ovrhe imaju takvo pravo koje sprječava ovrhu, mogu podnijeti prigovor protiv ovrhe tražeći da se ovrha na tom predmetu proglasi nedopuštenom. Podnošenje prigovora ne sprječava provedbu ovrhe i ostvarenje ovrhovoditeljeve tražbine.

A dali mi vrijedi maknuti stvari koje bi htjeli odnijeti a ostaviti ono sto nesmiju dirati , dali roditelji imaju pravo da ih ne puste 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Mara123456789 je napisao:

Znači sad idu na pljenidbu imovine nakon malo manje od dvije godine?ali se nisi mogao sa njima dogovorit il' otvorit stečaj potrošača?

Da sada idu nista se nisam dogovarao s nikim , i neznam dali da ih pustim ili ne sto je pametno uopce , platit nemogu jer nemam novca , nije mi problem za moje stvari nek nose sve , nebi da mi nose stvari od roditelja jer nemaju nista s tim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , Danileko je napisao:

A dali mi vrijedi maknuti stvari koje bi htjeli odnijeti a ostaviti ono sto nesmiju dirati , dali roditelji imaju pravo da ih ne puste 

Uklanjanjem stvari ništa nećete postići, jer se izlazak sudskog ovršitelja može ponoviti. Roditelji mogu onemogućiti sudskog ovršitelja da obavi popis pokretnina, a iza toga postupak ovisi o daljnjem prijedlogu ovrhovoditelja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne kuzim hoce oni doci sada samo popisati stvari ili ih voze sto ce uopce raditi 

 

prije 2 sati , Borbena7 je napisao:

Uklanjanjem stvari ništa nećete postići, jer se izlazak sudskog ovršitelja može ponoviti. Roditelji mogu onemogućiti sudskog ovršitelja da obavi popis pokretnina, a iza toga postupak ovisi o daljnjem prijedlogu ovrhovoditelja.

 

prije 2 sati , Borbena7 je napisao:

Uklanjanjem stvari ništa nećete postići, jer se izlazak sudskog ovršitelja može ponoviti. Roditelji mogu onemogućiti sudskog ovršitelja da obavi popis pokretnina, a iza toga postupak ovisi o daljnjem prijedlogu ovrhovoditelja.

Pa nece mi valjda svaki dan dolaziti i gledam sto imam kuci , nije mi bitno za moje stvari , bitno mi ja za stvari od roditelja da ne nose jer nemaju nista s tim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , Danileko je napisao:

Da sada idu nista se nisam dogovarao s nikim , i neznam dali da ih pustim ili ne sto je pametno uopce , platit nemogu jer nemam novca , nije mi problem za moje stvari nek nose sve , nebi da mi nose stvari od roditelja jer nemaju nista s tim

Ne mogu tvoju obitelj teretiti za tvoj dug. Oni nemaju ništa sa tvojim dugom. Ako nemaš ništa vrijedno i nekretnine i pokretnine nemaš brige. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 14 minuta, Mara123456789 je napisao:

Ne mogu tvoju obitelj teretiti za tvoj dug. Oni nemaju ništa sa tvojim dugom. Ako nemaš ništa vrijedno i nekretnine i pokretnine nemaš brige. 

Meni bi bila briga da mi u roditeljskoj kući zapljenje npr. kosilicu za travu, drugi televizor, pa recimo alate koje otac godinama kupuje zbog svojeg hobija itd.
Ali dobro, svatko zna svoje, vama to nije briga, meni bi bila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 6 minuta, wrritteer je napisao:

Meni bi bila briga da mi u roditeljskoj kući zapljenje npr. kosilicu za travu, drugi televizor, pa recimo alate koje otac godinama kupuje zbog svojeg hobija itd.
Ali dobro, svatko zna svoje, vama to nije briga, meni bi bila.

Ma briga je i meni,zna se što se može pljeniti a što ne. I niko nema ništa sa mojim dugom. U mene Tv,radio,i komp.sve staro 8-10.god.a nemam imovine na sebi.pa nek dođu i uzmu tu bezvrijedni starinu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , wrritteer je napisao:

Meni bi bila briga da mi u roditeljskoj kući zapljenje npr. kosilicu za travu, drugi televizor, pa recimo alate koje otac godinama kupuje zbog svojeg hobija itd.
Ali dobro, svatko zna svoje, vama to nije briga, meni bi bila.

Pa nebi pisao da me nije briga , pisem zato sto mi je glupo da odnesu stvari koje nisu moje

 

Prije 41 minuta, Wanksta je napisao:

Koliki je iznos duga i za što ?

Bivsa firma me teretila za 3 tis kuna i naravno dala nekim odvjetnicima i sada nije 3 nego 17

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 24 minuta, Danileko je napisao:

Bivsa firma me teretila za 3 tis kuna i naravno dala nekim odvjetnicima i sada nije 3 nego 17

Kako vam je dug iz 3 000,00 kn narastao na 17 000,00 u roku dvije godine ?

Rješenje o ovrsi/pljenidbu je 1 000,00 kn

Odvjetnički ured košta recimo 3 000,00 kn

Kamate za dug od 3 000,00 kn bi bile 13 000,00 u dvije godine ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 37 minuta, Danileko je napisao:

Pa nebi pisao da me nije briga , pisem zato sto mi je glupo da odnesu stvari koje nisu moje

Nisam odgovarao tebi već Marti.

 

Da, i ja se slažem da je glupo ali zakon je takav.

Oni ti komotno mogu doći na adresu pokupiti sve stvari od roditelja koje smiju.

Na njima je onda dokazivanje čije je to itd.

Sve su to jako neugodne situacije i naravno, dodatni troškovi plus što to traje tko zna koliko

dugo i kako na kraju npr. dokazati čija je brusilica ili kosilica stara 3 god a računa više nema.

A i da ima, na njemu ne piše ime i prezime.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 9 minuta, wrritteer je napisao:

Nisam odgovarao tebi već Marti.

 

Da, i ja se slažem da je glupo ali zakon je takav.

Oni ti komotno mogu doći na adresu pokupiti sve stvari od roditelja koje smiju.

Na njima je onda dokazivanje čije je to itd.

Sve su to jako neugodne situacije i naravno, dodatni troškovi plus što to traje tko zna koliko

dugo i kako na kraju npr. dokazati čija je brusilica ili kosilica stara 3 god a računa više nema.

A i da ima, na njemu ne piše ime i prezime.

A ako sklonim stvari koje bi im mogle biti vrijedne , ili ako uzmu sto zele dali opet mogu doci plijeniti ili se moram bojati vratiti stvari kuci kada odu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 14 minuta, wrritteer je napisao:

Nisam odgovarao tebi već Marti.

 

Da, i ja se slažem da je glupo ali zakon je takav.

Oni ti komotno mogu doći na adresu pokupiti sve stvari od roditelja koje smiju.

Na njima je onda dokazivanje čije je to itd.

Sve su to jako neugodne situacije i naravno, dodatni troškovi plus što to traje tko zna koliko

dugo i kako na kraju npr. dokazati čija je brusilica ili kosilica stara 3 god a računa više nema.

A i da ima, na njemu ne piše ime i prezime.

Dali ce mi taj prdstavnik suda koji je s njima reci koja su mi prava i sta imam pravo zadrzati ili moram sam to sve znati ili ce uzeti sto god zele

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znam za slučaj kada je ovršenik natrpao sve vrijedne stvari u jednu prostoriju i zatvorio vrata knaufom.

Kada su stigli na pljenidbu, ovrhovoditelj je znao da se  tu nalazi prostorija i rekao je to sudskom službeniku a ovaj mu je odgovorio da on nema ovlasti rušiti kuću.

Otišli su neobavljena posla.

Što je dalje bilo,nemam pojma.

Postupi po svojoj savjesti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 10 minuta, Danileko je napisao:

Dali ce mi taj prdstavnik suda koji je s njima reci koja su mi prava i sta imam pravo zadrzati ili moram sam to sve znati ili ce uzeti sto god zele

Sudski ovršitelj će provesti točno one radnje koje je najavio u zaključku koji Vam je dostavljen i s kojim je zakazano vrijeme uredovanja. Sudski ovršitelj pri svome postupanja mora poštivati zakon, tako da Vi ne morate znate što on smije ili ne, to je njegov posao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 10 minuta, Borbena7 je napisao:

Sudski ovršitelj će provesti točno one radnje koje je najavio u zaključku koji Vam je dostavljen i s kojim je zakazano vrijeme uredovanja. Sudski ovršitelj pri svome postupanja mora poštivati zakon, tako da Vi ne morate znate što on smije ili ne, to je njegov posao.

Naveli su da je sutra u 10 pljenidba i procjena , i da su duzni osigurati sve potrebno za prijevoz i te gluposti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 2 minuta, Danileko je napisao:

Naveli su da je sutra u 10 pljenidba i procjena , i da su duzni osigurati sve potrebno za prijevoz i te gluposti

U tom slučaju će se samo popisati pokretnine i napraviti pljenidbeni popis. O čuvanju istih se odlučuje ovisno o sadržaju rješenja o ovrsi gdje jasno stoji što ovrhovoditelj predlaže u tom smislu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 14 minuta, Borbena7 je napisao:

U tom slučaju će se samo popisati pokretnine i napraviti pljenidbeni popis. O čuvanju istih se odlučuje ovisno o sadržaju rješenja o ovrsi gdje jasno stoji što ovrhovoditelj predlaže u tom smislu.

Čitala sam u zakonu o pljenidbi da su od pljenidba izuzeti predmeti koji su potrebni za život! I ne mogu uzimati ni poljoprivredne strojeve npr.freze,traktore itd.lijepo piše u zakonu! Ne mogu nikog drugog teretiti osim mene.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 1 minutu, Mara123456789 je napisao:

Ja ih nebi pustio u kuću! Imam 3.psa stražara koji se šetaju po dvorištu pa neka uđu,a stvari od moje rodbine neće uzimati! Branim dom svoga roditelja!

Iza ovakvog ponašanja ovršenika, zakazuje se novo uredovanje kad sudski ovršitelj dolazi sa bravarom i u pratnji djelatnika MUP-a.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 25 minuta, drot13 je napisao:

Molim da se držimo teme. Branitelji, rat i sve drugo nema veze s dugom i ovršnim postupkom i svi daljnji takvi upisi će biti brisani. zahvaljujem.

Poštovani Danileko sretno vam sutra! I ne dajte se!

 

Ovde ima dobrih pravnika. Pa se nadam da će vam netko reći što sutra napraviti! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , Mara123456789 je napisao:

Poštovani Danileko sretno vam sutra! I ne dajte se!

 

Ovde ima dobrih pravnika. Pa se nadam da će vam netko reći što sutra napraviti! 

Hvala puno, koliko sam shvatio iz svega mogu ih pustiti pa neka uzmu sto god si žele ili ne dozvoliti pa proći još gore

 

prije 2 sati , Borbena7 je napisao:

Iza ovakvog ponašanja ovršenika, zakazuje se novo uredovanje kad sudski ovršitelj dolazi sa bravarom i u pratnji djelatnika MUP-a.

A ako dodju i uzmu sto zele dali se mogu opet vratiti kada zele ili tu staje pljenidba pokretnina

 

prije 2 sati , Mara123456789 je napisao:

Čitala sam u zakonu o pljenidbi da su od pljenidba izuzeti predmeti koji su potrebni za život! I ne mogu uzimati ni poljoprivredne strojeve npr.freze,traktore itd.lijepo piše u zakonu! Ne mogu nikog drugog teretiti osim mene.

Ni nemam nista vrijedno sve najobicnije stvari koje su vec stare i koje ne trebaju nikome , i da si ih uzmu nemogu dobiti nista za njih skuplji im je dolazak i odvoz , ali posto vjerovatno ide meni na teret mogu doći 100 puta 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 19 minuta, Danileko je napisao:

Ni nemam nista vrijedno sve najobicnije stvari koje su vec stare i koje ne trebaju nikome , i da si ih uzmu nemogu dobiti nista za njih skuplji im je dolazak i odvoz , ali posto vjerovatno ide meni na teret mogu doći 100 puta 

Ne znam kako je nastao vaš dug i moram birati riječi da mi post ne bi bio obrisan (iako po tome bi ih trebalo biti obrisano 50%), ali po tome što ste naveli vrijednost vaših stvari je mala i nema šanse da se pokrije dug. 

Pustite ih mirno u kuću, razgovarajte, vidjet će da nemate ništa i recite da vam daju dokumentaciju o dugovanju radi pokretanja osobnog stečaja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Wanksta je napisao:

Ne znam kako je nastao vaš dug i moram birati riječi da mi post ne bi bio obrisan (iako po tome bi ih trebalo biti obrisano 50%), ali po tome što ste naveli vrijednost vaših stvari je mala i nema šanse da se pokrije dug. 

Pustite ih mirno u kuću, razgovarajte, vidjet će da nemate ništa i recite da vam daju dokumentaciju o dugovanju radi pokretanja osobnog stečaja.

Trebali ste i prije otvorit osobni stečaj. Možda do ovog nemilog događaja nebi ni došlo.ako nemate ništa vrijednoga neće vam ni uzimati. Svi smo mi blokirani i ovršeni u istoj gabuli,mora se nešto promijeniti što se tiče ovršnog zakona!Stvarno je to teški neugodnjak kad dođu pljeniti stvari iz kuće! Rekao sam već da nastrada samo sirotinja pa nek mi sad obrišu post! Još jednom sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 44 minuta, Mara123456789 je napisao:

Trebali ste i prije otvorit osobni stečaj. Možda do ovog nemilog događaja nebi ni došlo.ako nemate ništa vrijednoga neće vam ni uzimati. Svi smo mi blokirani i ovršeni u istoj gabuli,mora se nešto promijeniti što se tiče ovršnog zakona!Stvarno je to teški neugodnjak kad dođu pljeniti stvari iz kuće! Rekao sam već da nastrada samo sirotinja pa nek mi sad obrišu post! Još jednom sretno!

Tako je, jer svrha ovršnog zakona i postupanja nije naplata dugovanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 sati , Danileko je napisao:

Hvala puno, koliko sam shvatio iz svega mogu ih pustiti pa neka uzmu sto god si žele ili ne dozvoliti pa proći još gore

problem ovrha je taj što se netko sjetio da je dozvoljeno pljeniti imovinu na mjestu dužnika ,bez obzira što ta imovina može biti od drugih osoba i što je još gore,te druge osobe moraju dokazivati da je njihovo umjesto da ovrhovoditelj dokaze da je dužnikovo....

s obzirom da je to tako,moraš znati da se ovršiti ne može osnovne stvari poput veš mašine,hladnjaka ormara itd...tako da te to ne brine...vrijednije stvari tipa kompjutera ,slika,mobitela ako imaju računi drugih opet bez brige,neka kažu da je njihovo i imaju dokaze...ako imaš nešto vrijedno, nitko ne može dokazati da je njegovo onda si vjerujem dovoljno pametan šta napraviti...

i neće ti više nitko non-stop dolaziti ako ih pustiš i vide da nema tu ničega za njih.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 52 minuta, Mister-X je napisao:

problem ovrha je taj što se netko sjetio da je dozvoljeno pljeniti imovinu na mjestu dužnika ,bez obzira što ta imovina može biti od drugih osoba i što je još gore,te druge osobe moraju dokazivati da je njihovo umjesto da ovrhovoditelj dokaze da je dužnikovo....

s obzirom da je to tako,moraš znati da se ovršiti ne može osnovne stvari poput veš mašine,hladnjaka ormara itd...tako da te to ne brine...vrijednije stvari tipa kompjutera ,slika,mobitela ako imaju računi drugih opet bez brige,neka kažu da je njihovo i imaju dokaze...ako imaš nešto vrijedno, nitko ne može dokazati da je njegovo onda si vjerujem dovoljno pametan šta napraviti...

i neće ti više nitko non-stop dolaziti ako ih pustiš i vide da nema tu ničega za njih.....

Hvala puno 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Danileko je napisao:

Hvala puno 

nema na čemu..

prije 2 sati , Mister-X je napisao:

i neće ti više nitko non-stop dolaziti ako ih pustiš i vide da nema tu ničega za njih...

da budem precizniji,nemoj ovo baš doslovno shvatiti-nikad........uvijek postoji šansa da ce možda nekad ponovo pokušati..ali to je stvarno rijetkost...odradi to...i bez brige,veći su problemi kod ne suradnje..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , Mister-X je napisao:

nema na čemu..

da budem precizniji,nemoj ovo baš doslovno shvatiti-nikad........uvijek postoji šansa da ce možda nekad ponovo pokušati..ali to je stvarno rijetkost...odradi to...i bez brige,veći su problemi kod ne suradnje..

Sve im je spremno pa nek dodju , u rjesenju piše u 10 sati nadam se da ce biti sve ok vrijedno nemam nista , pustit cu ih kulturno da nebude da opet dolaze i dotatne problema da si stvaram.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 38 minuta, Mara123456789 je napisao:

Poštovani Danileko! Obavezno javite kako je prošlo? Sve nas ovršene i blokirane to zanima! Hvala!

Bio je netko da suda izgleda cekao pored kuće u auto 20 minuta i sad je otišao mozda se ovi nisu pojavili ili su se izgubili pa ih otišao naći , neznam koliko jos da ih cekam da nebi bilo da nisam kod kuće

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zadnji put upozoravam. Na temi se radi o konkretnom pitanju i širenje rasprave neće biti dozvoljeno (za to postoje druge teme, npr. ova). Nećemo se igrati i izazivati reakciju, a ako mislite/napišete da će moderatori nešto obrisati, onda to nemojte niti napisati. Molim vas da se ponašate u skladu s pravilima i običajima ovog foruma. Zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 52 minuta, drot13 je napisao:

Zadnji put upozoravam. Na temi se radi o konkretnom pitanju i širenje rasprave neće biti dozvoljeno (za to postoje druge teme, npr. ova). Nećemo se igrati i izazivati reakciju, a ako mislite/napišete da će moderatori nešto obrisati, onda to nemojte niti napisati. Molim vas da se ponašate u skladu s pravilima i običajima ovog foruma. Zahvaljujem.

O.K. drot13! Nema droblema!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 7 sati , Danileko je napisao:

Nigdje nikog, bio netko od suda valjda parkirao se cekao pola sata i otisao

Očigledno su uplatili predujam, pa je došao samo sudski ovršitelj. Sad Vam slijedi situacija, da kada ovrhovoditelj izostane s pljenidbe a uredno je bio pozvan, sud će odgoditi pljenidbu, ali ne duže od 60 dana. Ako uredno pozvan ovrhovoditelj ne pristupi na ponovno zakazanu pljenidbu. sud će obustaviti ovrhu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , Borbena7 je napisao:

Očigledno su uplatili predujam, pa je došao samo sudski ovršitelj. Sad Vam slijedi situacija, da kada ovrhovoditelj izostane s pljenidbe a uredno je bio pozvan, sud će odgoditi pljenidbu, ali ne duže od 60 dana. Ako uredno pozvan ovrhovoditelj ne pristupi na ponovno zakazanu pljenidbu. sud će obustaviti ovrhu.

Nisam im uplatio nista jedino sto su skinuli , jedino sto su skinuli dio prije tih godinu i pol malo vise , dali mi moraju poslati opet rijesenje o odgodi i kada ce doci?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 40 minuta, Danileko je napisao:

Nisam im uplatio nista jedino sto su skinuli , jedino sto su skinuli dio prije tih godinu i pol malo vise , dali mi moraju poslati opet rijesenje o odgodi i kada ce doci?

Pogrešno ste me shvatili, predujam za uredovanje sudskog ovršitelja u ovoj fazi postupka niste dužni Vi platiti, već to plaća ovrhovoditelj (cca 120,00 kn).

Nema rješena o odgodi, već bi kroz idućih 60-ak dana trebali ponovno dobiti zaključak kojim se zakazuje ovakvo isto uredovanje sudskog ovršitelja radi popisa i pljenidbe pokretnina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija