Jump to content

Pripremno rociste


KiaraM

Preporučene objave

, KiaraM je napisao:

Da li se mora odrzati pripremno ročište ili se može odmah glavna rasprava održati, kad se pripremno ročište ne treba održati?

Ako je udovoljeno uvjetima za donošenje presude bez održavanja rasprave iz članka 332.a Zakona o parničnom postupku ili presude zbog ogluhe iz članka 331.b istog Zakona, sud neće održati pripremno ročište, nego će strankama dostaviti pisani otpravak presude.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 7 sati , KiaraM je napisao:

Bio je odgovor na tužbu, nova sam i tako me testiraju, pirat će me zašto pripremno ročište nije bilo održano?

Ako je bio odgovor na tužbu predsjednik vijeća će ocijeniti s obzirom na navode stranaka i navodima u odgovoru na tužbu da li je potrebno zakazati pripremno ročište ili se može odmah zakazati ročište za glavnu raspravu, jer sudac pojedinac, predsjednik vijeća donosi odluku pa se kod svih poznatih, utvrđenih dokaza i činjenica (tužba, odgovor na tužbu) odmah prelazi na glavnu raspravu.

 

prije 7 sati , KiaraM je napisao:

nova sam i

A kako je prošao AMEX ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija