Jump to content

stambeni kredit i podjela bračne stječevine


sinisa v.

Preporučene objave

Molim za pomoć, kako i na koji način  kod kojih instituciija pokrenuti postupak podjele bračne stječevine , konkretno ja sam nositelj stambenog kredita, bivša supruga jamac, vlasnički list glasi na bivšu suprugu. Otplaćeno više od 60°% stana sa mog računa , zašto imam i potvrdu od banke . Dali se ja mogu upisati kao suvlasnik....hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , sinisa v. je napisao:

Molim za pomoć, kako i na koji način  kod kojih instituciija pokrenuti postupak podjele bračne stječevine , konkretno ja sam nositelj stambenog kredita, bivša supruga jamac, vlasnički list glasi na bivšu suprugu. Otplaćeno više od 60°% stana sa mog računa , zašto imam i potvrdu od banke . Dali se ja mogu upisati kao suvlasnik....

Poštovani, postupak utvrđivanja i podjele bračne stečevine pokrećete Tužbom za utvrđivanje i podjelu bračne stečevine kod nadležnog Općinskog suda (Općinski sud koji Vam je najbliži, tj. nadležan po mjestu prebivališta)....

Ovo sve drugo što navodi rješava se u tom postupku, naravno, ako se ne možete dogovoriti...

Možete samo temeljem sudske odluke u tom postupku...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija