Jump to content

Žalba na privremenu mjeru


lugospod

Preporučene objave

Pozdrav,

 

S obzirom da imam puno argumenata za žalbu na privremenu mjeru, da li je praksa da se žalbe detaljno raspišu (koliko god trebalo da se ukaže na greške) ili u praksi suci na žalbenom procesu ne vole baš čitati pa će ih samo iziritirati ako žalba duža i treba biti minimalistička? 

Naravno, ne mislim sada da pišem prosto složene rečenice gdje je jednostavna dovoljna, već ima dosta grešaka u sudskoj presudi - neke su manji propusti a neke su ozbiljniji i treba dosta da se pojasni. 

 

Hvala!

L. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 18 minuta, Borbena7 je napisao:

Radije idite na opciju, kratko i jasno, jer sa detaljiziranim žalbama od nekoliko strana dobivate kontraefekt.

Sutkinja je napisala rješenje na 11 stranica, i na hrpu mjesta napravila greške. i sad ja moram "na kratko" to odraditi što mi je defacto ne moguće  :( ispod 6 stranica ne vidim kako ću uspijeti ugurati jer ima barem 15-tak grešaka a za svaki grešku moram reći gdje je, i onda što je greška....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vodite se tim da koncizno napišete žalbu. Znači, razlog i kratko obrazloženje, tako da onaj tko o njoj bude odlučivao kad je pročita ima jasnu sliku onoga što ste htjeli reći, a ne da se nakon čitanja pogubi u pričama i pričama. Jednostavno nemojte se gubiti u detaljima, već se držite biti na koju ukazujete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija