Jump to content
Anonimno457

Cekanje obavijesti

Preporučene objave

9.9. su me cobre zaustavile te sam napuhao, brzina je bila normalna. 

Danas je mjesec dana kako čekam obavjest o zabrani upravljanju b kategorijom. 

S obzirom da znam da zabranu ne mogu izbjeći, dali postoji mogućnost da ubrzam postupak za dobivanje obavijesti? 

Nažalost u 12 mjesecu 26stog točnije bi trebao na putovanje sa autom pa me zanima. 

Ima li kakve veze ako kazna nije plaćena ili je?:) 

Hvala unaprijed 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Hm dobio sam mjeru sigurnosti 12 sati(ostao sam bez vozačke prijatelj je nastavio voziti) , prekršajni nalog i uplatnice. 

Kaznu sam dobio u Karlovcu no tamo ne živim, Živim u Zagrebu :). Drugi problem je što bih i ovaj vikend trebao na putovanje od petka popodne do nedjelje, pa bih u ponedeljak htio nekak doć do obavijesti. 

Uređeno od Anonimno457

Podijeli ovu objavu

Ok, ako se nisi žalio na prekršajni nalog, nakon pravomoćnosti (15 dana) su ga poslali u Zagreb (Heinzelova) da ti pošalju obavijest (prema mjestu prebivališta). S obzirom da su oni zatrpani, to se najčešće čeka, nekad i više mjeseci.

Do vikenda izbjegavaj poštu (ili da ti poštar ostavi obavijest, pa da ju podigneš u ponedjeljak, ako slučajno dođe), a ako ne dođe, u ponedjeljak odeš u Heinzelovu raspitati se je li stiglo. Ako je i ako je obavijest napisana, možeš ju odmah tamo i podići. Ako nije, možda će ti znati reći kada će biti.

Uglavnom, imaš solidne šanse to riješiti do puta u 12. mjesecu.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad