Jump to content

Preporučene objave

Dakle, ističe mi vozačka nakon 10 godina. U njoj stoji napomena: kontrolni pregled uz nošenje naočala. Odem na MUP i tamo mi izuzetno nadr.ana službenica da uplatnicu i kaže: platite 151 kn, 15 kn taksenih maraka, i odite na Medicinu rada pa donesite potvrdu jer piše kontrolni pregled, to vam je oko 400 kn! :vrti::tikvan:

Čitam po forumima i tek sad više ništa ne znam jer svi pišu različito. :panika:

Moje pitanje je: da li na kontrolni pregled zbog vida plaćam puno manju cijenu, a ne kao što je redovan pregled za vozačku? Da li za taj kontrolni pregled moram baš na medicinu rada, jer čitam po forumima kako ljudi odu kod oftalmologa, dobiju od njega nalaz i sa tim bez problema produlje vozačku? I zadnje, može li mi itko preporučiti gdje da odem u Splitu na medicinu rada a da me ne oderu, nego naplate samo kontrolu?! Sve koje sam zvala, cijene su im 430 do 450 kn.

Please odgovori, svaki mi puno znači :klanja: jer čitajući forume vidim da je totalni kaos od grada do grada!

Hvala :klanja:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija