Jump to content

Tražim odvjetnika/cu


anonimna stranka

Preporučene objave

Poštovani,

tražim odvjetnika/cu pa molim da mi se zainteresirani za zastupanje jave.

Trebam odvjetnika/cu u parnici u kojoj sam ja tužiteljica jer mi je bespravno raskinut suradnički ugovor pa tražim odštetu kao i dugovanja. Tuženikova djelatnost je zastupanje poslova raznih financijskih institucija. Parnica je u završnoj fazi. Ne bih ovdje davala pojedinosti nego samo kad mi se zainteresirani odvjetnik/ica javi.

Molim da mi se javi osoba koja je specijalizirana za ovu vrstu sporova i koja ne traži plaćanje unaprijed nego na proviziju. Najbolje bi bilo da se radi o odvjetniku/ici koji ima iskustva i volje založiti se za „male ljude“, odnosno za poštene, oštećene radnike u sporovima protiv velikih korporacija. Idealno bi bilo, ali ne i nužno, netko tko već ima uhodanu praksu i potencijalno zaposlenike u vidu suradnika, administratora, tajnika ili odvjetničkih vježbenika koji bi mogli obavljati administrativne i istraživačke poslove za predmet, ukoliko za to bude potreba.

Mjesto je Zagreb, a kontakt na PM. Hvala!

S poštovanjem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija